KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ár:   5740 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 5740 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2017. január 6.

Kiszerelés:
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 5740 Ft

• Antisztatikus - Tincsleválasztó tű - Pehelykönnyű súly - Ergonomikus kialakítás
  • A legújabb kerámia technológia: Gyorsabb felmelegedés - Hosszabb hőtartás - Nagyformátumú és tartós frizurák alakíthatóak ki
  • NanoThermic technológia: Anti-bakteriális védelmet nyújt - Egészségesebb, könnyebben formázható haj
  • Tourmaline Ion technológia: Hidratálja a kutikulákat - Fényesebbé teszi a hajat - Megszünteti a szálló hajszálakat
  • Egyedi sörte design: A különleges hullámos kialakításnak köszönhetően ellenállnak a hőnek. A puha, lekerekített, fényezett sörtevégek gyengédek a hajhoz és a fejbőrhöz
  • Új Turbo tubus: Extra nagy nyílások - Nagyobb légáramlás - Rövidebb szárítási idő - Gyorsabb hajformázás

Ár: 5740 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

GoldTree

2018. január 10.

Csípőig érő hajhoz a legnagyobbat vettem meg, évek óta használom. Szeretem! Viszont a tetejéről hamar lekopott a fényes bevonat.

GoldTree
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

Miaaa29

2017. december 28.

Kb 2 éve használom heti 1x.
Semmi gond nincs vele, szeretem. :)

Miaaa29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

Kb 2 éve használom heti 1x.
Semmi gond nincs vele, szeretem. :)

zentaidora

2017. december 27.

Tévedésből a bronz színű körkefét vettem meg, de azt gondolom hasonló a "tudásuk". Eddig azt hittem, hogy a körkefék között nincs különbség, de mostmár tudom, hogy van! :) Álom vele dolgozni, a hajam gyönyörűen tartja a formáját, fényes és sima felülete. Nem volt olcsó, de abszolút megérte az árát!

zentaidora
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 27.

Bogyóka

2017. október 25.

Nagyon régen volt az a sima hagyományos fekete nyelű körkefém, aztán kilikvidáltam, és nem vettem többet. Aztán a fodrászomnak az egész olivia garden körkefe szett megvan, és megvettem a közepes méretűt a notino-ról. Hosszú egyenes a hajam. Nem bántam meg, ez és a matrix keratindose sampon balzsam, plusz többet jártam visszavággattatni a hajamból és most teljesen egészséges a hajam, „nem száll” ez a körkefe nagyon jó. Megérte az árát. Örülök, hogy megvettem.

Bogyóka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 25.

Mabina

2017. július 8.

Nagyszerű hajkefe. A szárítás, hajformázás könnyebbé vált, a hajam formája is tartós, és fényes!

Mabina
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 8.

mimmike

2017. május 29.

A kefe részével semmi bajom, irtó jó vele formázni és nem kaparja szét a fejbőröm. Ami viszont probléma és számomra nem is kicsi, hogy a kefe nyele szilikonnal, vagy legalábbis valami nagyon hasonló anyaggal van bevonva, ami tapad. Ez a kéznek marha kényelmes, nem csúszkál. Na de ha rácsavarodik egy kósza hajtincs, azt bizony elkezdi tépni, nem siklik le róla, mint egy egyszerű műanyag nyélről. A tincselválasztó tű is mindig kiesik a helyéről (úgy, hogy nem is szoktam használni, szóval nem tudom mikor és hogyan lazult meg...), ami csak a kefe ára miatt zavaró. 5000 Ft-ért ne csináljon már ilyeneket.

mimmike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 29.

janka.s

2017. január 14.

Az árán most kicsit elcsodálkoztam, mert én majdnem 2000 Ft-tal olcsóbban jutottam hozzá ehhez a körkeféhez. Fodrászom javasolta anno, hogy szerezzek be egy jó minőségű hajkefét/körkefét, mert nagyon sokat számít. Megvettem, próbáltam használgatni, de egyáltalán nem sikerült mert folyton beleakadt a hajamba szárítás közben, gubancolódott, úgyhogy be is dobtam a szekrénybe, mondván hogy "fulladjonmegottaholvan", én ezt biza nem tudom használni.
Aztán amióta új csodahajszárítóm van, azóta előkerült ez is, kicsit kultúrálódtam youtubevidikből is, hogy hogyan is lehet a majdnem derékig érő saját hajat szárítgatni körkefével :D éés láss csodát, azóta megkedveltük egymást. (ja, és tök jópofa a kivehető arany tincselválasztó, fel sem tűnt nekem ezidáig...:)

janka.s
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 14.

Mirtillke

2017. január 5.

IMÁDOM!!
A hajvasaló eléggé tönkretette a hajam,szerettem volna egy jó körkefét helyette.
Az itt elolvasott vélemények alapján vettem meg.
Egyszerűen imádom ezzel a körkefével beszárítani a hajam.
Ráadásul pihe-puha lesz,sokkal szebb mintha hajvasalót használnék,gyönyörű a hajam vége is.
Csak ajánlani tudom mindenkinek!

Mirtillke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 5.

IMÁDOM!!
Az itt elolvasott vélemények alapján vettem meg.
Egyszerűen imádom ezzel a körkefével beszárítani a hajam.
Csak ajánlani tudom mindenkinek!

judit1984

2016. január 22.

A legjobb körkefe! Nem használok hajvasalót pl, csak körkefével szoktam beszárítani a hosszú hajamat. Ezzel a kefével tökéletesen sima, rendezett, ápolt lesz a hajam, és napokig szép a tartása. Ehhez persze szükség van a megfelelő hajápolókra is, de ez a körkefe kulcsfontosságú, nagyon megéri megvenni, a szárítás idejét is felgyorsítja.

judit1984
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 22.

diamond69

2015. június 16.

Nagyon jó kis körkefe. Végre nem lesz elektrosztatikus a hajam fésülés közben. Nem gubancolódik sem vizesen, sem szárazon. Egyszerű vele fésülködni, soha nem akad bele a hajamba, nem húzza, nem tépi. Kellemes masszírozó érzés a fejbőrnek, simább, egyenesebb haj az eredmény. Eredetileg azért vettem, hogy majd ezzel biztos egyenesre tudom szárítani a hajamat. Tévedtem.. mert béna vagyok. De nem bántam meg, hogy megvettem :)

diamond69
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 16.