KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Olivia Garden

Ár:   3880 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 3880 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: tdianav, Módosítva: 2015. május 4.

Kategória:   Szépítő eszközök
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 3880 Ft

Csúcskategóriás formázó hajkefe, amely visszaállítja a fejbőr egészséges vérkeringését, miközben tökéletesen simává és ragyogóan fényessé varázsolja a frizurát

• Kézhez illeszkedő nyél választékkezelővel
  • Extrakönnyű és tartós test
  • Ionizáló, 100 % vaddisznósörte
  • Ionizált kerámiabevonatú fej (A kerámia egyenletes hőelosztást biztosít)

Ár: 3880 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

marliz

2017. február 23.

Nem nyúltam mellé vele. Az egyébként hullámos, dús, közepes, de talán inkább enyhén vastag szálú hajamat nagyon jól kiegyenesíti, ha ezzel szárítom be. Ezt korábban csak akkor értem el, ha egyszerre többféle hajkefét használtam hajszárításhoz, és persze időben is hosszadalmasabb volt. Egyetlen apró hibát tudok csak neki felróni. A műanyag sörtéi lehetnének kicsit vastagabbak, masszívabbak, úgy még látványosabb, gyorsabb eredményt lehetne vele elérni a dúsabb hajúaknak. Ennek ellenére jár a max. pont.

marliz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 23.

anyyyca

2017. január 12.

Az eddigi legjobb fésű, amit valaha használtam! Fájdalommentesen bont, és vasalás nélkül sima a hajam mióta ezzel szárítom, pedig amúgy göndörödő a hajam! Maximálisan megéri az árát!!!! 5*

anyyyca
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.