KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Olivia

Ár:   290 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 1.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Rózsára emlékeztető illatú, igazi luxusfürdő rendkívüli bőrápoló hatással. Tetején megszórva geránium-darabokkal.

Fürdőszív és fürdőrúd: magas kakaóvaj tartalma fürdéskor bársonyossá varázsolja a bőrt, ami után szükségtelenné válik a testápoló használata. A benne található illóolaj élménnyé teszi a fürdőzést és pozitívan befolyásolja a közérzetet. A fürdőrudak 3-4, a fürdőszívek egy alkalomra elegendőek.

zonga

2016. február 10.

Én is több változatot használtam ( 3 db volt egy csomagban). Valóban, mintha olajjal kenném be a bőröm, olyan lesz tőle. Jól hidratál, kellemes. a mérete is megfelelő, nem túl nagy, gyorsan feloldódik. Az illata engem nem zavart, nekem nem erős. Viszont a kádat elszínezi, csúszik utána, ez mindenképpen hátránya.

zonga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 10.

Lunann

2015. február 12.

A rózsagerániumos változatát használtam, de mivel olyat itt nem találtam ide írom, nagyjából úgyis ugyan az lehet. Mindent betart, amit ígér. Fürdés után selymesen sima és hidratált lett a bőröm zsíros érzet nélkül. Nagyon jó kis cucc, főleg, hogy totál zöld az összetevők listája és még állatokon sem kísérleteznek! :)
Szigorú leszek és egy csillagot viszont elveszek tőle, mert az illata annyira erős, hogy már-már bódító, felfájdító volt. Kellemetlenül erős rózsaillat lengte be az egész fürdőszobát, ami tórákkal fürdés után is lehetett érezni abőrömön is az fürdőben is. Párom meg i sjegyezte, hogy finom finom, de ez már túl sok. Pedig egy szívet egy fürédshez írnak, nem én adagoltam túl :) A kevesebb néha több.

Lunann
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 12.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!