KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Olivia

Ár:   790 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: cintia4, Módosítva: 2016. augusztus 23.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Szappanok

"Kézmosó szappanunkat kifejezetten a kisgyerekes családok igényeire szabtuk, természetes alternatívát biztosítva számukra a fertőzések megelőzése miatti gyakori kézmosáshoz. A benne található levendula-, citrom, eukaliptusz és teafa olajak egytől egyig antivirális és fertőtlenítő hatással bírnak, így egy szappanba zárva nyújtják az egész család számára a lehető legjobb természetes higiéniát, további értékes összetevőinek köszönhetően pedig kézmosás közben ápolják is a kezet és nem hagyják kiszáradni."

MeridaLina

2018. április 8.

Nem az igazi. Nem igazán habzik, és fura érzést hagy a kezemen kézmosás után.

MeridaLina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 8.

Nem az igazi. Nem igazán habzik, és fura érzést hagy a kezemen kézmosás után.

hollieme

2018. január 12.

szerintem jó dolog ez a szappan, most ez a kedvencem az Olíviától. nekem is ekcémás a kezem, ez a szappan nem igazán rontott rajta. árban azt hiszem, olcsóbb, mint a többi Olíviás szappan, és tényleg jó érzés tudni, hogy antibakteriális illóolajokkal turbózták fel (nekem a kézműves szappanoknál néha van olyan érzésem, hogy nem tisztítanak jól, pedig én ilyen szappant használok étkezés előtt, bkv-zás után...)
nekem a hideg vizes kézmosás nagyon nem vált be, ahogyan a forró/meleg sem, így én langyos-kellemesen hűvös vízben mosok kezet (meg hajat, testet is)
a szappan a vége felé kis darabkákra törik és néha mállik is, de ez engem nem zavar, mivel kézműves, természetes szappan.

hollieme
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 12.

marinababa92

2017. december 28.

nekem télen ekcémás a kézfejem, ezért csak nataur szapannokkal moshatom, még a sensitive felíriratú kemikáliák is marják. nekem bevált, napi ezerszer mosok kezek... TIPP, akinek hasonló a problémája: hideg vízzel mossatok vele kezet, és garantáltam nem csípi! ne áztassátok ki meleggel az ekcémás foltokat!

marinababa92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Doodle

2017. február 20.

Szerintem szuper, érzékeny bôrû gyerekeknél is bevált kézmosáshoz és jó érzés, hogy kicsit antibakteriális is :)

Doodle
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 20.

Kicsikini

2017. január 29.

Használhatatlan. Döbbenetes módon szárítja a bőröm, de annyira h még viszket is utána a kezem. Ennél még rgy noname szapoan is jobb. Nagyon nagy csalódás. Kidobom a kukába, mert egyszerűen hasznalhatatlan. :(

Kicsikini
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 29.

Az eukaliptusz olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérült vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.