KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Olivia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 5.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Hangulatjavító, élénkítő és frissítő hatású. A rúd kubeba bors illetve a szív narancs illóolajat tartalmaz, tetejükön megszórva körömvirág-darabokkal.

Fürdőszív és fürdőrúd: magas kakaóvaj tartalma fürdéskor bársonyossá varázsolja a bőrt, ami után szükségtelenné válik a testápoló használata. A benne található illóolaj élménnyé teszi a fürdőzést és pozitívan befolyásolja a közérzetet. A fürdőrudak 3-4, a fürdőszívek egy alkalomra elegendőek.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.