KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Olivia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 5.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Gyulladáscsökkentő és nyugtató hatású, esti stresszoldó fürdéshez kiváló. Tetején megszórva levendula-darabokkal.

Fürdőszív és fürdőrúd: magas kakaóvaj tartalma fürdéskor bársonyossá varázsolja a bőrt, ami után szükségtelenné válik a testápoló használata. A benne található illóolaj élménnyé teszi a fürdőzést és pozitívan befolyásolja a közérzetet. A fürdőrudak 3-4, a fürdőszívek egy alkalomra elegendőek.

DianaS

2016. szeptember 11.

Szívecskés helyett virágmintásat kaptam. :/ :D Könnyen hozzá lehet szokni, iszonyú kellemes érzés fürödni benne. Tényleg egy ilyen picike elég egy nagy kád forró vízbe, erőteljes illata van de mégsem annyira zavaró, talán hogy ha nagyon sokat ülünk benne. :) Mikor bele érkezik a vízbe el kezd pezsegni, ezt nem annyira lehet látni, hanem inkább ha megfogjuk akkor lehet érezni. Olyan vajas érzést hagy a bőrön, na meg a kádon, de szerintem ez nagyon kellemes tud lenni fürdés után, hidratáltnak érződik a bőr, + nagyon finom illatunk lesz tőle. Először próbáltam ki ilyet, szóval engem elvarázsolt, érdemes kipróbálni. :)

DianaS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!