KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Olivia

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wadeper, Módosítva: 2018. május 23.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Az édeskés illatú narancsvirág desztillációja során keletkezett természetes Narancs Virágvíz a felkelő nap harmatos érintését nyújtja bőrödnek! Frissít, selymesen ápol, finoman illatosít és aromaterápiás hatásával felpezsdít és boldog hangulatba ringat egy hosszú nap után. Hidratáló, regeneráló, bőrnyugtató, gyulladáscsökkentő és fertőtlenítő hatásokkal is bír. Használd arctisztításhoz, sminklemosáshoz, vagy akár parfümként vagy permetezd be vele egész testedet és frissítsd fel magad fel a nyári forróságban! Kombinált és zsíros, illetve problémás bőrre ajánljuk.

Tavasz tündér

2018. április 21.

A márka rózsa virágvizét szerettem, így gondoltam kipróbálom ezt is. Az illata tényleg nagyon kellemes, de hamar elillan. Frissítő permetként szerettem volna használni a melegebb napokon. A szokásos módon, befújtam magam vele, a karjaim és a nyakam. Ám az üdítő érzés helyett, sokként ért, hogy ez a permet szinte marta a bőröm az érzékenyebb területeken. Muszáj voltam lemosni. Később láttam csak hogy míg a rózsás változatban nincs, addig a többi virágvizükben van alkohol. Nekem egy bio virágvízben ne legyen, nem is értem! Próbáltam már néhány natúr permetet, egyikben sem volt eddig. Azóta nem szívesen használom. Arcon inkább nem kísérletezek vele, így kezeimre fogom elfújkálni. Érzékeny bőrűeknek nem ajánlom. De talán már nem is gyártják. Remélem a készítők az új verzióból kihagyják az alkoholt!

Tavasz tündér
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 21.

TimiK

2017. június 7.

Az arclemosó tejem eltávolítására használom. Jó az illata, nem szárít, de nem hiszem hogy különösebb hatással lenne a bőrömre :) Kíváncsiságból vettem meg, nem fogom újra venni.

TimiK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

kovtunde80

2016. június 27.

Kellemes az illata, jól frissít és a leégett bőrömet is hűsítette. A táskámban is jól elfér, bárhová magammal vihetem. Egyedül az nem tetszik benne, hogy nem porlaszt jól a szórófej, egy fújás is lefolyik a bőrről, el kell kézzel kenni. Egyébként jó termék!

kovtunde80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 27.

Racka

2015. július 18.

Kellemes kis frissítő, az aromaterápiás hatását aláírom, szúnyogcsípésről levette a pirosságot és a viszketést, illetve megkapott a nap és másnap annak a pirosságán is halványított. Viszont szerintem lehetne kicsit nagyobb kiszerelés. 1890 ft-hoz képest könnyű hamar elfújkálni.

Racka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 18.

Illatanyagok: Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol