KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Olivia

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wadeper, Módosítva: 2015. június 3.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Az édeskés illatú narancsvirág desztillációja során keletkezett természetes Narancs Virágvíz a felkelő nap harmatos érintését nyújtja bőrödnek! Frissít, selymesen ápol, finoman illatosít és aromaterápiás hatásával felpezsdít és boldog hangulatba ringat egy hosszú nap után. Hidratáló, regeneráló, bőrnyugtató, gyulladáscsökkentő és fertőtlenítő hatásokkal is bír. Használd arctisztításhoz, sminklemosáshoz, vagy akár parfümként vagy permetezd be vele egész testedet és frissítsd fel magad fel a nyári forróságban! Kombinált és zsíros, illetve problémás bőrre ajánljuk.

Olivia Narancsvirágvíz (Neroli) 100ml
Ár: 1000 Ft + postaköltség , Eladó: Torpece
Állapot: A képen látható állapotban, Helyszín: Miskolc, fizetés: Előreutalás után postázás vagy foxpost megegyezés szerint

TimiK

2017. június 7.

Az arclemosó tejem eltávolítására használom. Jó az illata, nem szárít, de nem hiszem hogy különösebb hatással lenne a bőrömre :) Kíváncsiságból vettem meg, nem fogom újra venni.

TimiK
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

kovtunde80

2016. június 27.

Kellemes az illata, jól frissít és a leégett bőrömet is hűsítette. A táskámban is jól elfér, bárhová magammal vihetem. Egyedül az nem tetszik benne, hogy nem porlaszt jól a szórófej, egy fújás is lefolyik a bőrről, el kell kézzel kenni. Egyébként jó termék!

kovtunde80
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 27.

Racka

2015. július 18.

Kellemes kis frissítő, az aromaterápiás hatását aláírom, szúnyogcsípésről levette a pirosságot és a viszketést, illetve megkapott a nap és másnap annak a pirosságán is halványított. Viszont szerintem lehetne kicsit nagyobb kiszerelés. 1890 ft-hoz képest könnyű hamar elfújkálni.

Racka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 18.

Illatanyagok: Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol