KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Olivia

Ár:   350 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HFanni22, Módosítva: 2018. január 8.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Kakaóvajas fürdőpraliné a tündöklő bőrért! A fürdőpraliné alapját képező kakaóvaj igen gazdag különböző telítetlen zsírsavakban, vitaminokban és kitűnő antioxidáns forrás, mely csökkenti a bőröd kiszáradását és javítja annak rugalmasságát. A rózsageránium illóolaj élménnyé teszi a fürdőzést: rózsára emlékeztető lágy illata nyugtatja és frissíti az elmét és a testet, miközben lágyan hidratálja a bőrt."

Csipetke

2018. május 26.

Nem gondoltam volna, hogy ennek a kis darabkának ennyire erős illata lesz egy egész kád vízben. De nagyon finom virágos gyümölcsös illata van. Kellemesen hidratál és nagyon kellemes volt a használata. Órákig eltudtam volna ücsörögni a vízbe :) A csomagolása is nagyon aranyos és igényes.

Csipetke
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

HFanni22

2017. december 25.

Ajándékba kaptam. Elképesztően erős illatú praliné, egy nagy kádnyi vízben is finom meggyes-citromos, rózsás illata volt. Valóban puhábbnak éreztem a bőrömet fürdés után, bár használtam vele együtt más termékeket is. Amit ígér, azt beváltja. A csomagolása olyan, mint egy luxusbonboné. Engem megvett kilóra! :D

HFanni22
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 25.