KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Olivia

Ár:   290 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fabyen, Módosítva: 2017. január 9.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Kakaóvajas fürdőpraliné a tündöklő bőrért! A fürdőpraliné alapját képező kakaóvaj igen gazdag különböző telítetlen zsírsavakban, vitaminokban és kitűnő antioxidáns forrás, mely csökkenti a bőröd kiszáradását és javítja annak rugalmasságát. A levendulaolaj pedig leginkább gyulladáscsökkentő, nyutató, illetve stressz-oldó hatása miatt teszi élménnyé a fürdőzést, különösen lefekvés előtt.