KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Olivia

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eo, Módosítva: 2015. július 28.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Egyéb

A gazdag aromájú levendulaszirmokból készülő illóolaj előállításánál keletkezett, tiszta és természetes Levendula Virágvíz, vagy más néven hidrolátum, a felkelő nap harmatos érintését nyújtja bőrödnek! Frissít, selymesen ápol, finoman illatosít és aromaterápiás hatásával nyugtat és kikapcsol egy hosszú nap után. Használd arctisztításhoz, sminklemosáshoz, vagy akár parfümként vagy permetezd be vele egész testedet és frissítsd fel magad a nyári forróságban! Minden bőrtípusra ajánlott, még a legérzékenyebb bababőr ápolására is.

• Az Olivia Natural természetes Levendula Virágvíz bio minősítésű, a levendula illóolaj készítésénél keletkezett, tiszta növényi víz.
  • Az egész test bőrfelületére permetezve frissíti és illatosítja a bőrt, természetes parfümként is használható.
  • Arclemosáshoz, smiklemosáshoz is használhatod: permetezd egy vattakorongra, és töröld át vele az arcodat.
  • Hidratáló hatása miatt a száraz, vízhiányos bőrnek is megnyugvást nyújt.
  • Aromaterápiás hatásának köszönhetően nagyon hatásos nyugtalan, feszült lelkiállapot csillapítására.
  • Segít az irritációk és felületi sebek enyhítésében, a zsíros, pattanásos arcbőrön alkalmazva pedig elősegíti a helyes hegesedést és a bőrsejtek megújulását.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

matebette

2017. május 21.

Szeretem oliviaekat, de o most nem jott be. Egyreszt szinte semmi levendulaillat..igy testpermetnek minek, arcpermetnek kiprobaltam, ( mert ugye viragviz, miert ne...) es jol osszecsipte a szemem, mindenem az alkohol benne... nagyon nem.

matebette
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 21.

esim

2016. november 18.

Nagyon nagy kedvencem a levendula és leginkább eredeti, bio növény formájában használom süteménybe, fagyiba, vagy vásárolok levendula alapú parfümöket. Ezért is esett erre a termékre a választásom, de sajnos nagyon megbántam. Úgy érzem, mintha "piszkos" lenne az illata, mintha nem is igazi levendula alapja lenne. Virágvíznek biztosan virágvíz, nyáron használtam, de annak nem volt elég, de ha belegondolok, akkor sem szívesen használtam. El fogom ajándékozni, hátha valakinek tetszeni fog.

esim
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 18.

Monchochi

2016. június 24.

Szerelem első szimatra :) Igazi klassz levendulaillat, és valóban hidratál is, viszonylag sokáig a bőrön marad. Én testpermetként használom, de így nyárra, harmincfokokban számomra telitalálat. Frissít, nyugtat és persze illatosít is :)

Monchochi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

Illatanyagok: Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol