KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Olivia

Ár:   490 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fabyen, Módosítva: 2017. január 9.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

A fürdőpralinéval „édesített” fürdő után bőröd lágy, kellemes tapintású és elbűvölően illatos lesz. A fürdőpraliné különleges ápoló hatása mögött az igen értékes shea-vaj rejlik, mely gazdag zsírsav- és A, E, F vitamin tartalma révén kiváló bőrápoló. A bőrbe felszívódva, hosszan-tartó hidratáló hatást fejt ki, illetve serkenti a bőr öngyógyító képességét.
A praliné további összetevője, a rózsageránium vagy más néven rózsamuskátli egy rózsára emlékeztető lágy illatú illóolaj, mely nyugtatja és frissíti az elmét és a testet.

Egy praliné 1-2 fürdésre elegendő.

DianaS

2017. március 12.

Nem gerániumot, hanem levendulát használtam ebből. Ugyan azt tudom elmondani amit a OLIVIA LEVENDULA FÜRDŐSZÍV-hez is írtam! :)
Jó dolgok ezek a pralinék, testápoló helyett is szuper. :)

DianaS
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 12.

Jó dolgok ezek a pralinék, testápoló helyett is szuper. :)