KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Olivia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2012. május 5.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

2 az 1-ben: aromaterápia és testápolás. A fürdőzés után lágy, kellemes tapintású és elbűvölően illatos lesz a bőr. A sheavaj hosszantartó hidratáló hatást fejt ki, serkenti a bőr öngyógyító képességét. A praliné 1-2 fürdésre elegendő.

Kiszerelés: 30 g

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

fiftynori

2017. január 4.

Télen én mindennél jobban szeretem a hosszú kádfürdőzést, ami már-már "naplezáró" rituálé számomra.
A különböző fürdőtermékeket is szeretem, legyen az fürdőgolyó, fürdőbomba, habfürdő, vagy bármi egyéb jóság. Így bukkantam erre a fürdőpralinéra is, de sajnos csalódnom kellett benne. Egy hatalmas kád vízbe is sok egy praliné, kivenni a vízből, csomagolgatni, majd pakolgatni viszont én semmiképp sem tartom higiénikusnak. Ennél is nagyobb baj, amit a fürdőkádban hagy maga után...
Szerettem volna szeretni, de sajnos nem sikerült.

fiftynori
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Szerettem volna szeretni, de sajnos nem sikerült.

Lunann

2015. február 12.

Nekem nagyon tetszett. Végre nem bódítóan erős, orrbántó illatot érzek, hanem kellemes pont jóra eltalált illatot, ami segít kikapcsolódni. Hamar feloldódik, szépen hidratálj a bőröm és a praliné fele is bőven elég!

Lunann
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 12.

Luca33

2014. augusztus 12.

Hát, még december tájékán szereztem egy ilyet, és sajna nem olvastam az oldalt, mielőtt használtam...én beleraktam az egészet, nem kellett volna.
Először nem is tűnt fel, mert gyertyafényes fürdés volt, de:
-Nem oldódott fel.
-Megmaradt a narancsszín mindenhol, amihez a fürdővíz hozzáért.
-Nagyon olajos lett, és a színe is fogott, annyira, hogy kétszer zuhanyoztam még szappant is igénybe véve, és csak a másnap reggeli zuhannyal jött le úgy-ahogy.
A kád kipucolásáról inkább szót sem ejtek. el lehet képzelni. Pozitívumnak az illatát tudom csak felhozni, az nagyon jó volt, elsősorban ezért választottam őt aznap estére. És olyan vastag volt a vajréteg a bőrömön, hogy a sarokreszelő kővel tudtam bőrradírozni, bár ez nem annyira pozitívum :D
Mindent összevetve, inkább megpróbálkozom a házi megoldással, miszerint natúr fürdősó és narancsolaj. Ezt soha többet. A csillagokta azért kapja, mert natúr és magyar.

Luca33
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 12.

Először nem is tűnt fel, mert gyertyafényes fürdés volt, de:
-Nem oldódott fel.
-Megmaradt a narancsszín mindenhol, amihez a fürdővíz hozzáért.

Nolee

2014. július 25.

Már a sokadikat használom el belőle, nagyon jól hidratálja a kiszáradt bőrt. Tényleg elég a fele is. Az ára sem annyira magas, főleg hogy 2 alkalomra is elég. Az illata finom, édes narancs. Jól működik, hibátlan.

Nolee
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 25.

bavarbivi

2013. január 24.

Nagyon jó kis ápoló fürdő lesz belőle, azért csak 4 pont, mert sztem a fele is elég a pralinénak. Ha az egészet belerakjuk nagyon olajos lesz a fürdő. Az illata isteni, narancsos, igazi narancsos!

bavarbivi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.