KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Olivia

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wadeper, Módosítva: 2015. május 31.

Lelőhely:   Olivia márkabolt, bioboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A Varázsmogyoró élénksárga szirmainak préseléséből kinyert, kristálytiszta forrásvízzel higított természetes Varázsmogyoró Virágvíz a felkelő nap harmatos érintését nyújtja bőrödnek! Frissít, selymesen ápol, gyógyító hatásával pedig nyugtatja a bőrt, csökkenti a bőrpírt és az allergiás reakció okozta viszketést. Használd arctisztításhoz, sminklemosáshoz, vagy permetezd be vele egész testedet és frissítsd fel magad fel a nyári forróságban! Kombinált, zsíros, irritált és érzékeny bőrre ajánlott.

vegso

2017. május 30.

Imádtam, illata kellemes, a sprayfej jól eloszlatja az arcfelületen. Tonikként tökéletes.

vegso
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 30.

jirka

2016. június 1.

Pumpás kiszerelése kiváló. Az ára baráti. Az illata kellemetlen, ázott szénára hasonlít. Arcra, tonikként nem vált be. Testre elmegy.

jirka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 1.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water