KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oltre

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2012. január 29.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Samponok

Megszünteti a korpásodást, stimulálja a hajnövekedést, szabályozza a bőr zsírosodását, anélkül, hogy kiszárítaná.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Hester

2016. december 4.

Akkor használtam, amikor már sebesre kapartam a fejbőröm. Az egyetlen sampon volt, amitől időlegesen szinte teljesen elmúlt a korpásodás. Aztán nem tett már csodát egy idő után, de én ajánlom. Makacs korpásodásnál segít.

Hester
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 4.

alend

2015. november 18.

Sziasztok,sajnos nem találok a neten olyan oldalt ahonnan vásárolható lenne,nem tudja véletlenül valaki,hogy honnan tudnám ezt a terméket beszerezni akár külföldről is?Vagy helyettesítő terméket a hatóanyagaival azonosan?Régebben patikából vettem és számomra csodaszer volt.

alend
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 18.

Tunderviragos

2015. július 12.

Párom éveken keresztül öt használta, mert semmilyen sampon nem segített a seboreás fejbőrén csak ez, igaz nem túl szuper az incije, de ő volt a csodatevő. Idén valahogy már egy patikában sem találok, lassan elfogy a sampon, úgyhogy vagy rendelek, hogyha forgalmazzák vagy keresni kell egy másikat, van már jelölt, de még nem tudom pontos véleményt írni róla. Csak az összetevő miatt adok 4:)

Tunderviragos
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 12.

Nina93

2013. augusztus 13.

A korpa eltűnt, a viszketés is kb azonnal megszűnt. Imádom:D

Nina93
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 13.

A korpa eltűnt, a viszketés is kb azonnal megszűnt. Imádom:D

Indigo

2012. április 3.

Nem jött be. Semmilyen tekintetben. Hajhullás, zsírosodás, korpa, viszketés - semmi. Talán még fokozta is, azzal tisztában vagyok, hogy a kúra elején ez természetes, de nekem utána sem javult sokat. Viszonylag drága és rosszak az összetevői is. Egyébként ingyenes hajvizsgálat keretében kaptam rá az ajánlást egy hajgyógyásztól (aki egy az egyben Oltre-képviselő), úgyhogy természetesen promóciós alapú volt egész, de adtam neki egy esélyt. Kerülendő.

Indigo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 3.

Sephira

2012. február 15.

Egyik legjobb sampon, amit valaha használtam. Az érzékeny fejbőrömnek és korpámnak is jót tett, ezen kívül úgy éreztem hogy sűrűbb hatású tőle a hajam. Kissé húzós az ára és az összetevők se egészen tiszták :(, így nem használom gyakran, hanem ha elfogy egy másik, természetesebbet használok. Némely időközönként visszatérek hozzá. (Bár kicsit szárít úgy érzem).
Módosítok, az összetevők miatt levonok egy csillagot.

Sephira
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 15.

Módosítok, az összetevők miatt levonok egy csillagot.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract, Hydrolyzed Wheat Gluten, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

A virágos szakállzuzmó kivonata. Hatékony baktérium- és gombaellenes szer, emiatt elsősorban dezodorokban használják, illetve különféle kozmetikumok természetes tartósítására is alkalmas. A trutinanging információi szerint gyulladásgátló hatással és jelentős C-vitamin tartalommal is bír. Az összetevővel elsősorban krémekben, fogkrémekben, szájvízekben, dezodorokban és fényvédő termékekben találkozhatunk.

Színező anyag. (Piros)