KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oltre

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: agi_d, Módosítva: 2011. február 17.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Hajápolás
Bőrtípus:   Zsíros

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Jobman

2015. május 18.

A lányomnak vékony szálú és hamar zsírosodó haja van. Már mindenféle "csodaszert" kipróbáltunk, de nem segített. Mindentől kb. 2 napig bírta a haja, majd újra zsíros lett. Plusz probléma, hogy a bőre ekcémás és a fejbőre is érzékeny. Pár hete használjuk, de már az első használat után észrevehető volt az eredmény. Az eddigi 2 nap helyett 4 napig is jó a haja és nem viszket tőle.

Enyhe illata van és kevés is elég belőle, jól habzik.

Jobman
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 18.

Enyhe illata van és kevés is elég belőle, jól habzik.

Szofi90

2014. augusztus 5.

A fejbőröm - akárcsak a bőröm - nagyon érzékeny. 4-5 évvel ezelőtt jártam fejbőrvizsgálaton, szeboreát állapítottak meg, és ajánlották az Oltre sampon és gél készítményét. Előtte semmi sem használt, sajnos minden irritálta a fejbőröm; viszketett, kiszáradt és hámlott. Olyannyira bevált az Oltre termékcsalád, hogy azóta is ezt használom. Bár meglehetősen drága termékek, heti 3-4 használattal is fél évig kitart a sampon és a gél is. Csak ajánlani tudom! Kellemes érzés a fejbőrnek, megszűntet minden szeboreás panaszt!

Szofi90
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

Móni@nya

2014. július 26.

Vastag zsíros korpában fuldokló hajam elvékonyodott és erősen hullani kezdett a speciális samponok ellenére is.
Egy újabb sampon válogatás közben szólított le a tanácsadó nő. Kétkedve vettem meg, de már nem volt veszteni valóm. Utasításnak megfelelő használat mellett 3-4 hajmosás után érezhető volt a változás. Eltűnt a lerakódás, megszűnt a viszketés. A hajam nem hullik, rengeteg új babahajam nőtt. A meglévő hajszálak nem erősödtek, de lassan visszakapom a 2 évvel ezelőtti dússágot.
3 hónap használat után elegendő lett 5-7 naponta hajat mosnom. Megkönnyebbült fejbőr, selymes haj, elégedettség. És még a fele a flakonban van. :)

2014. 07. 26.
Tehát egy évvel az előző bejegyzésem után, végtelen számú újabb próbálkozással a hátam mögött, egy online üzletben megláttam akciósan a hajhullásra kínált változatot. A hajam ugyan már régen nem hullik, de újra a "nincs mit vesztenem" hónapokat éltem, így megrendeltem.
1. hajmosás: nehéz, agyon balzsamozott érzés, még a hajszárító is furán fütyül rá
2. hajmosás: 3 nap után a megszokott módon, bár a hajam még aránylag rendben volt. 3 csepp teafa olaj hozzáadása után, nincs nehéz érzet, viszont könnyen fésülhető, semmi szükség egyéb kencére
3. hajmosás: 5 nap után, bár nagy szükség nincs rá. A hajam végig össze volt kötve, mert éppen olyan munkát végzek, de a fejbőröm és a hajtövek még nem zsírosodtak be. A hajam még most is jól áll, ami kimondottan szokatlan. A több napos leszorítás után is megemelkednek a hajtövek ha átfésülöm. A hajszálak ennyi idő alatt nem mehetnek át nagy változáson, mégis erősebbnek és jobb tartásúnak tűnik az egész.
Kimondottan ellenszenvesek az üzletben nem kapható trutymászok, de ezt kénytelen leszek időről-időre újra vásárolni. Nem vagyok hajlandó a saját fejemmel vitatkozni. Okos enged...

Móni@nya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. július 26.

2014. 07. 26.

kmaja

2013. január 10.

Nekem két éve ősszel elkezdett nagyon hullani a hajam, és már teljesen el voltam keseredve, amikor rátaláltam erre a samponra.
Megvettem a géllel együtt, és két hónap alatt teljesen elmúlt a hajhullásom!
Később barátnőmnek is javasoltam, aki szintén hajhullással küszködött hónapok óta, és a samponnak köszönhetően nála is elmúlt!
A gyógyszertári tanácsadónő szerint a hajhullás oka a hajhagymák eltömődése volt, ami engem is meglepett, mert a hajam láthatóan nem volt zsíros, a hajhagymák mikroszkóppal nézve viszont igen.
A sampon különleges tisztító hatása viszont megszünteti a hajhagymák eltömődését, a hajhagymák megerősödnek, és megszűnik a hajhullás.
Én azóta is ezt a sampont használom, és nem jött vissza a hajhullás.
Nem olcsó, de vízzel hígítva kell használni, így fél évig elég.
Az első mosások alkalmával megijesztett, egyáltalán nem éreztem tőle selymesnek a hajam, de úgy voltam vele, nem baj, egy gyógysampontól mit várok... De később ez változott, teljesen egészséges, szépen fénylő lett a hajam.
Ezért mindenkinek, aki hasonló problémával küszködik azt javaslom, hogy egy próbát megér.

kmaja
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 10.

Megvettem a géllel együtt, és két hónap alatt teljesen elmúlt a hajhullásom!
Én azóta is ezt a sampont használom, és nem jött vissza a hajhullás.
Nem olcsó, de vízzel hígítva kell használni, így fél évig elég.

rosa.love

2012. április 8.

Nekem bejött, nagyon dúsította a hajamat. Egy flakon elhasználása után sajnos irritálni kezdte a bőrömet, úgyh búcsút intettem neki.

rosa.love
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 8.

Ancico

2011. február 28.

Nem tudom, hogy egy sampon hatóanyagai mennyire tudnak felszívódni, illetve elég e az az 5-10 perc amég magamon hagyom, mindenesetre még pár éve egy flakonnal elhasználtam ebből is, plusz a kiegészítő kezelések. Olyan kézzelfogható, érezhető talán még látható eredményt nem értem el vele, mint a varga csepp rendszeres használatával. Igaz abból is többet kellett elhasználni, mint egy üveg a hatáshoz...de legalább nem kell vele csöpögő fejjel ácsorogni a fürdőben :D

Ancico
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. február 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract, Hydrolyzed Wheat Gluten, Glycerin
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Színező anyag. (Piros)