KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ombia

Ár:   990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2011. április 19.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

babszem81

2018. január 9.

Már megvettem nyár végén, de mivel hidratáló, így parkolópályán lesz a következő nyárig. Akkor update.

babszem81
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 9.

Bamby

2017. június 7.

Imádom ezt a krémet!!! Az arcom mindig száraz az orrom oldala is de a homlok áll és az orrnyergemnél is mindig zsírosabb a bőröm. Próbáltam sok mindent, de a végén ugyanúgy száraz lett a nap végére az arcom vagy kifénylett, de ezzel a krémmel teljes a harmónia :)
Ezt a krémet fenntartásokkal vettem meg de szuperül bevált, imádom!!! Szeretem az állagát, az illatát és nekem a textúrája is nagyon bejön!
Az éjszakait nem vettem még meg mert éjszakára is kiválóan funkcionál nálam így nyáron, lehet majd télen kipróbálom az éjszakai változatát is :)
Ár-érték arányban kiváló!

Bamby
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 7.

Ár-érték arányban kiváló!

Stefa95

2016. augusztus 21.

Nem rossz. Én inkább éjszakára szoktam használni, mert elég zsíros krém, és lassan szívódik be. De ezen kívül szerintem teljesen jó.

Stefa95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 21.

Lillla31

2016. augusztus 9.

Kövezzetek meg, de szerintem szuper ez a krém. Hó végén fogyott el a márkás arckrémem, és nem volt pénzem újra, ezért olcsóbbat kellett vennem. Az elején furcsának találtam az állagát és nem is szívódik be azonnal, de egy doboz elhasználása után határozottan szebb a bőröm, és feszesebb is. Beszereztem ma az éjszakai párját is, kiváncsi leszek a hatásra nagyon. Mindenkinek ajánlom egy doboznyi próbára, 990 Ft-ot bőven megér.

Lillla31
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

Orchid

2014. április 1.

Azóta kicsit változott a csomagolása, de egyébként kívülről nagyon szép, letisztult, semmi csicsa.
Bíztam benne, hogy szeretni fogom, mert ilyen árfekvésben (akciósan 799 Ft volt, teljes ára 999 Ft) nem nagyon lehet találni ilyen remek összetevőkkel rendelkező arckrémet.
A helyzet sajnos az, hogy míg az éjszakai verziót imádom, a nappali annyira nem jött be. Az állaga megfelelő, de nemcsak T-vonalban, hanem mindenhol zsíros tőle az arcom, ennek ellenére nem okozott pattanásokat/mitesszereket, szóval a zsíros hatást leszámítva szeretem.
Nem tudom még mi lesz vele, vagy elhasználom éjszakára, vagy elajándékozom édesanyámnak.

Orchid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 1.

b.krissy

2013. június 4.

Szeretem és mindig újraveszem az éjszakai krémjével együtt. Tetszik az illata, állaga, felvihetősége, hatása és persze az ára!

b.krissy
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 4.

Makk Zsuzsó

2013. május 2.

Zsírosbödöneffektus. Pedig egész jó összetevői vannak és még 6-os fényvédő is van benne. Nyaktól lefelé fogom elhasználni.

Makk Zsuzsó
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ubiquinone, Dimethylmethoxy Chromanol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Butylene Glycol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Caprylyl Glycol, Phospholipids, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Niacinamide, Ascorbyl Palmitate

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Alcohol Denat.
Emolliensek: Cetearyl Isononanoate, Coco-Caprylate / Caprate, Glyceryl Stearate Citrate, Cetearyl Alcohol, C12-15 Alkyl Benzoate, Panthenol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glyceryl Stearate, Caprylyl Glycol, Cyclopentasiloxane, Lecithin, Glyceryl Oleate
Emulgeálószerek: Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Glyceryl Stearate Citrate, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Hydrogenated Lecithin, Lecithin, Glyceryl Oleate
Fényvédők: Octocrylene, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Szilikonok: Cyclopentasiloxane
Illatanyagok: Ascorbyl Palmitate, Parfum / Fragrance, Amyl Cinnamal, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citronellol, Eugenol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol
Parabének: Methylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Methylparaben, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate

Sorbitol h 1 1

Egy zabféle magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Magas az aminosav-tartalma, és kiemelkedő a magas cink és mangán tartalma, amelyek hozzájárulnak antioxidáns tulajdonságához.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.