KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ombia

Ár:   400 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eventually, Módosítva: 2018. május 14.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Dezodorok

Koncentrált deo spray, mely megbízható védelmet nyújt. Ugyanolyan hatékony, mint egy normál kiszerelésű dezodor.

Frissen borotvált bőrre nem ajánlott használni.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

PinkMcFreeze

2018. június 19.

A terméknek alapvetően kellemes illata van, de fulladok tőle, pedig betartom a távolságot, amelyet ír a tájékoztató. Anyukámnak fogom ajándékozni a terméket, mert így sajnos nem tudom használni. Sose fulladtam semmilyen fújós terméktől, de a szerencsére kaptam, így nem dühít a dolog csak bosszant kissé, hogy több deo spayem is van és azoktól semmi bajom nincsen... :( Szerintem inkább vegytek FA vagy NIVEA deo spayt, mert ez pénzkidobás!

PinkMcFreeze
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.