KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ombia

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kat, Módosítva: 2015. szeptember 30.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Egyéb

Az OMBIA sárgabarack illatú natúrkozmetikai testradír természetes bőrradírozó bambuszszemcsékkel gyengéden távolítja el az enyhe szarusodást és az elhalt hámsejteket. A bőr simábbá válik.

ingyombingyom

2015. április 6.

Nekem tetszett! Klassz sárgabarack illata van. Durva szemcsés , meg még valami másfajta szemcserészecskék vannak benne. Radírozás után valami olajos réteg marad a bőrön az nem annyira tetszett benne. Most belekukkantva látom az enyém is beadta a kulcsot elég hamar. Ki is hajítom gyorsan.
Úgy emlékszem jó ára volt , ha arra járok lehet újraveszem mert tud annyit mint a társai.

ingyombingyom
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 6.

Dorka92

2012. szeptember 24.

Radírozásban jó volt, bár kicsit durvább volt a szokottaknál. Az illata túl mű, ráadásul egyik napról a másikra bedobta a törülközőt és megromlott:S

Dorka92
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 24.