KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ombia

Ár:   319 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   125 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Aldi   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: doreszka94, Módosítva: 2016. március 17.

Lelőhely:   Aldi
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Védő- és ápoló hidratáló kézkrém az igánybevett és száraz kéz napi ápolására.

csilla9292

2017. november 8.

Finom illata van, nagyon puha lesz tőle a kezem. Picit zsírosabb érzést hagy maga után, de ettől függetlenül nekem nagyon bejött.

csilla9292
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 8.

HRenata

2017. október 12.

Olcsó, elég gyorsan beszívódik, rendszeresen használva szinten tartásra jó, kiszáradt bőrre vagy téli hidegben szerintem kevés lenne. Illata nem túl erős, nem is kellemetlen, de meglennék nélküle. Összességében nekem olyan egynek elmegy termék, nem kifejezetten rossz, de nem is lett kedvenc, várom hogy elfogyjon végre.

HRenata
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 12.

kgyrk

2017. szeptember 23.

Nincs benne semmi extra, de ennyi pénzért nem is vártam igazából semmi különöst. Gyorsan beszívódik, viszonylag jól is hidratál, az illatát nem tudnám mihez hasonlítani, de zavarónak sem mondanám... :)

kgyrk
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

kovacsrekaa

2016. szeptember 22.

Számomra büdös.
Naponta több alkalommal is kenem vele a kezem (mosogatás után, kézmosás után, zuhanyzás után) ami ezáltal nem szárad ki. Puha, nem érdes, nem repedezik szét. Nagyjából egy borsonyi terméket kell alkalmaznom, így szerintem hónapokig ki fog tartani (ha többet kenek, nem szívja be a bőr).
Szeretem. De nem fogom újra venni, messze van tőlem az aldi és egy kézkrémért nem éri meg beugranom.

kovacsrekaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 22.

Számomra büdös.

SCOFIELD

2016. június 12.

Munkába tökéletes, gyorsan felszívódik, isteni illata van. Ennyi pénzért szinte ajándék.

SCOFIELD
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 12.

mimmike

2016. május 12.

Kellemes az illata, jó az állaga, de csak "tűzoltásra" jó, hosszú távon nem hidratálja a kezem. Van ennél sokkal jobb is, egészségesebb összetevőkkel.

mimmike
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 12.

Sunchi

2016. március 31.

Imádtam az illattát , télen meglepően jól hidratált , újra nem veszem , mert kézkrém mániás vagyok még nem találtam meg a tuttit

Sunchi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 31.

doreszka94

2016. március 23.

Egyelőre a kedvenc kézkrémem. Sokfélét használtam már, de egyik sem hidratált annyira,mint ez. Nem kell belőle sok, gyorsan beszívódik és nagyon kellemes illata van. Az ára is nagyon kedvező.

doreszka94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 23.

Színezék. Narancssárga.