KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Omorovicza

Ár:   18 000 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Honlap   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lexa92, Módosítva: 2016. október 21.

Ár:   18 000 Ft
Lelőhely:   Honlap
Kategória:   Testápolók

Ez az illatos és élénkítő, feszesítő testolaj tonizálja a bőrt és javítja annak rugalmasságát. Emellett segít halványítani a striákat, hidratálja, puhává és selymes tapintásúvá varázsolja a bőrt.

Cseniko

2018. december 13.

09.27. Kamillás gyógyteára emlékeztet az illata, de ez nem zavaróan erős.
Eddig 4-5 alkalommal használtam, az én (amúgy száraz) bőrömön nem szívódik fel túl gyorsan és maradéktalanul sem, (én ezért éjszakára használom) viszont kellemes érzes a bőrömnek, hidratál és mintha lenne feszesítő hatás is...a masszírozás mindenképp jót tesz a testnek!🤗
Még várok a végleges ítélettel!

10.11. megérkeztek a hűvösebb napok és ezzel együtt a szokásos brutális lábszár szárazságom😩 az olaj remekül ellensúlyozza ezt és szépen fel is szívódik! Megy az 5 csillag! 👌🏼

Up: már a 3. travel size-om fogyasztom és a fiókban vár már a 4. mert imádom! Tény, hogy gyorsan fogy, így Black Friday akcióban beruháztam a testápolójukra.....(ohhhh nagyon sajnálom, hogy nem a nagy kiszerelésű, pumpás adagolós olajra...) ugyanis hivatalos videójukban azt láttam, a krémhez ebből pár cseppet keverve maga az álom....sajnos a krém nem érte meg, (hamarosan kommentálom a ‘helyén’) ez az olaj önmagában maga az álom!!!

Cseniko
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

09.27. Kamillás gyógyteára emlékeztet az illata, de ez nem zavaróan erős.
Még várok a végleges ítélettel!

Lexa92

2016. október 14.

Az olaj gyorsan felszívódik, illata érdekes, nem erős. A feszesítő hatását még nem tapasztaltam, mert nemrég kezdtem el használni.

Lexa92
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 14.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract

Squalane eo 1 0

A szilva magjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emollient hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.