KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ophylosa

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   optikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lino, Módosítva: 2014. február 22.

Lelőhely:   optikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Az Ophylosa 0,15% oldatos szemcsepp nedvesítő, síkosító szemészeti termék, mely a szem fáradtságának és száraz érzetének enyhítésére ajánlott. Sima, kellemes érzést biztosít a fáradt, érzékeny szemnek, enyhíti a viszkető, égő tüneteket, az idegentest-érzést, valamint a szemszárazságot, és csökkenti a szem kivörösödését.

Az Ophylosa 0,15% oldatos szemcsepp egynapos (eldobható) lencsék, merev, gázáteresztő (rigid gas permeable - RGP) kontaktlencsék, kemény kontaktlencsék viselése esetén is alkalmazható. Hidrofil kontaktlencse esetén fokozott elővigyázatosság szükséges. Az Ophylosa 0,15% oldatos szemcsepp nem használható ionos kontaktlencsékkel együtt.

Összetevők: Hyaluronic Acid, Zinc Hyaluronate, Glycerinh, Zinc Gluconate, Aqua Ad Iniectabilia

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

koc

2017. november 13.

Borzasztóan csíp, cseppentés után sokáig homályosan látok, aztán kipislogom a cseppet a szememből. Elviselhetetlenül rossz.

koc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

CeCeDrake

2017. október 23.

Órákig nem láttam tőle rendesen. Ilyen fura olajos érzés volt. Homályos volt minden. Reggel semmiképp nem ajánlom, főleg azoknak, akik autóval közlekednek. Fél5-kor cseppentés. Fél7-es indulás és baromira zavart minden fény, főleg a szembejövő autóké, le sem tudom írni, hogy mit láttam... veszélyes is. Kidobtam a francba.

Eddig amit a gyógyszerészek ajánlottak, semmi nem jött be. Most választottam saját kutatómunka alapján egy szemcseppet, nos attól ilyen bajom nincs!

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

paldia

2017. január 11.

Ez egy vacak! Pár hónapja elég irritált a szemem, szúr, ég, vörös. Anyukám hozta ezt nekem a gyógyszertárból és sajnos a választás szempontja nála az volt, hogy legyen olcsó! Elhasználtam az egész üveggel, de semmi változás nem történt! Ugyanazok a tüneteim vannak! Azt ugyan írja a betegtájékoztató, hogy becseppentéskor 20-30 másodpercig okozhat csípő érzést, de ez nálam egyrészt kicsit tovább tartott és volt hogy már könnyeztem tőle, annyira irritált. Nem is olcsó, tekintve, hogy csak 10 ml-es az üveg, és 1000Ft fölött van az ára ezek mellé még semmit sem ér! Ennyi erővel csapvizet is tehettem volna a szemembe!

paldia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

ftmea13

2016. július 11.

Nekem két éve lézeres szemműtétem volt, az orvos ajánlására kezdtem el használni. Az elején rettentően csípett, már sírtam annyira fájt. Szúrta a szemem. Említettem az orvosnak, hogy én ezt nem bírom mégegyszer, de javaslata alapján, csak az elején ennyire rossz, utána már jobb lesz. Igaza lett, de lemondtam róla. Azt a fájdalmat egy szemcsepptől nem gondoltam, hogy valaha is érezhetem. Pláne akkor még kezdő "szemcsepegtetőként" - mert buta fejjel, úgy éreztem nem szorulok rá szemüvegesként -, remegő kézzel, félelmetes volt. Bátyám elhasználta a maradékot, neki viszont bevált, csak ez miatt adok neki két csillagot.

ftmea13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 11.

OrsyhKa

2015. szeptember 20.

1 hete vettem ezt a műkönnyet, de már megbántam. Mindent megnézek a krémmánián, mielőtt megveszem. Ez most nem így történt, meg is látszik! Smink mellett becseppenteni lehetetlen, mert úgy csíp, hogy a szemem annyira könnyezik tőle, mintha egy óráig sírtam volna, és konkrétan lefolyik az összes szemfesték.. És arról ne is beszéljünk, hogy bedagadt tőle a jobb szemem, bàr ez valószínűleg allergiás reakció. Na mindegy, a lényeg az hogy soha nem veszem többször.

OrsyhKa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Incuss

2015. augusztus 20.

Nekem nem csípi a szemem,de a csepegtetője tényleg rossz.

Incuss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

Nekem nem csípi a szemem,de a csepegtetője tényleg rossz.

dobolank

2015. augusztus 5.

Egyelőre csípi a szemem. Bumszli a csöppentője, úgy kell facsargatni. Ilyen alapon hagymát is kenhetnék a szemembe, attól is könnyeznék és nedvesedne a szemem...

dobolank
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 5.

fenye

2015. június 13.

Néhány napja vettem meg, próbaképpen,mostanáig az Iridina Due-t használtam, amivel elégedett voltam.
Sajnos nekem is csípi a szemem, bár ez egy idő után elmúlik, viszont nem lesz szép "tiszta" a szemem tőle, nem múlik el 100% -osan a vörösség, mint a korábban használt szemcsepekkel.
Nem veszem meg többször.

fenye
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 13.

Nem veszem meg többször.

ggydora

2015. május 29.

Ma vettem. Gondoltam kipróbálom, de nem hiszem, hogy újra fogom venni. Nekem is csípi a szemem, bár nem tudom, hogy azért, mert száraz, vagy valamelyik összetevővel nem passzolunk... Még megpróbálom használni egy darabig, adok neki esélyt, ha nem változik, akkor kuka.

ggydora
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 29.

monikovacs

2014. november 1.

Férjemnek és nekem is csípi a szemünket.
Nem tudjuk, melyik összetevő a felelős ezért, és vajon rendben van-e ez így.

monikovacs
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 1.

Férjemnek és nekem is csípi a szemünket.
Nem tudjuk, melyik összetevő a felelős ezért, és vajon rendben van-e ez így.