KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ophylosa

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   optikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lino, Módosítva: 2014. február 22.

Lelőhely:   optikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

Az Ophylosa 0,15% oldatos szemcsepp nedvesítő, síkosító szemészeti termék, mely a szem fáradtságának és száraz érzetének enyhítésére ajánlott. Sima, kellemes érzést biztosít a fáradt, érzékeny szemnek, enyhíti a viszkető, égő tüneteket, az idegentest-érzést, valamint a szemszárazságot, és csökkenti a szem kivörösödését.

Az Ophylosa 0,15% oldatos szemcsepp egynapos (eldobható) lencsék, merev, gázáteresztő (rigid gas permeable - RGP) kontaktlencsék, kemény kontaktlencsék viselése esetén is alkalmazható. Hidrofil kontaktlencse esetén fokozott elővigyázatosság szükséges. Az Ophylosa 0,15% oldatos szemcsepp nem használható ionos kontaktlencsékkel együtt.

Összetevők: Hyaluronic Acid, Zinc Hyaluronate, Glycerinh, Zinc Gluconate, Aqua Ad Iniectabilia

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

csucsragadozo

2018. június 3.

Nagyon érzékeny a szemem és nagyon száraz, szemcsepp nélkül szinte nem is bírom. Épp elhasználtam a műkönnyet, amit orvos ajánlására vettem, kellett valami új, de nem akartam nagyon drágán venni, ez meg épp akciós volt. Hát rossz döntés volt, nem tudom ajánlani ezt a szemcseppet. Csöppentés után elkezd égni a szemem tőle, nem érzem, hogy enyhítené a szemszárazságom se. Ez a termék nálam sajnos fekete listára kerül.

csucsragadozo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

LoOlita

2018. június 2.

A leírásban ez ál. "Átmeneti kivörösödés, homályos látás, égő, szúró érzés alkalmanként előfordulhat, de legtöbb esetben ez 10-20 másodperc múlva megszűnik. "
Nevetséges. Kimarta a szemem és egyáltalán nem semmilyen pozitív hatása nem volt. Nem csinálja amit ígér. Cserébe előidézi azt amit megkellen szüntetnie.

LoOlita
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 2.

mackle

2017. december 18.

Kontaktlencse miatt vettem, de ettől rosszabb lett minden. Ez okozott égő tüneteket, kellemetlen érzéseket, pedig az ellentettjét garantálja.. Soha többet nem venném meg.

mackle
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 18.

Abi1979

2017. december 10.

Sziasztok! Az elmúlt hónapokban rengeteget ültem számítógép előtt, valószínűleg amiatt iszonyatosan szúrt a szemem és ki is száradt. Éjszaka sem aludtam jól, mert a szemem akkor is szúrt. Elmentem a patikába és az Ophylosát ajánlották, úgy hogy tartósítószer-mentes és természetes hatóanyagokat tartalmaz. Mellette még olcsó is. Mikor kipróbáltam először enyhén csípett, de a harmadik cseppentés után a szemem érezhetően jobb lett és a csípés is abbamaradt! Az egyik barátnőm gyógyszerész nála rákérdeztem a csípés okára és azt mondta, hogy ha nagyon elhanyagolt a szem és sok rajta a mikrosérülés, akkor csíp. Amíg azokat nem gyógyítja meg, addig csípni fog.

Abi1979
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 10.

koc

2017. november 13.

Borzasztóan csíp, cseppentés után sokáig homályosan látok, aztán kipislogom a cseppet a szememből. Elviselhetetlenül rossz.

koc
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 13.

CeCeDrake

2017. október 23.

Órákig nem láttam tőle rendesen. Ilyen fura olajos érzés volt. Homályos volt minden. Reggel semmiképp nem ajánlom, főleg azoknak, akik autóval közlekednek. Fél5-kor cseppentés. Fél7-es indulás és baromira zavart minden fény, főleg a szembejövő autóké, le sem tudom írni, hogy mit láttam... veszélyes is. Kidobtam a francba.

Eddig amit a gyógyszerészek ajánlottak, semmi nem jött be. Most választottam saját kutatómunka alapján egy szemcseppet, nos attól ilyen bajom nincs!

CeCeDrake
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

paldia

2017. január 11.

Ez egy vacak! Pár hónapja elég irritált a szemem, szúr, ég, vörös. Anyukám hozta ezt nekem a gyógyszertárból és sajnos a választás szempontja nála az volt, hogy legyen olcsó! Elhasználtam az egész üveggel, de semmi változás nem történt! Ugyanazok a tüneteim vannak! Azt ugyan írja a betegtájékoztató, hogy becseppentéskor 20-30 másodpercig okozhat csípő érzést, de ez nálam egyrészt kicsit tovább tartott és volt hogy már könnyeztem tőle, annyira irritált. Nem is olcsó, tekintve, hogy csak 10 ml-es az üveg, és 1000Ft fölött van az ára ezek mellé még semmit sem ér! Ennyi erővel csapvizet is tehettem volna a szemembe!

paldia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

ftmea13

2016. július 11.

Nekem két éve lézeres szemműtétem volt, az orvos ajánlására kezdtem el használni. Az elején rettentően csípett, már sírtam annyira fájt. Szúrta a szemem. Említettem az orvosnak, hogy én ezt nem bírom mégegyszer, de javaslata alapján, csak az elején ennyire rossz, utána már jobb lesz. Igaza lett, de lemondtam róla. Azt a fájdalmat egy szemcsepptől nem gondoltam, hogy valaha is érezhetem. Pláne akkor még kezdő "szemcsepegtetőként" - mert buta fejjel, úgy éreztem nem szorulok rá szemüvegesként -, remegő kézzel, félelmetes volt. Bátyám elhasználta a maradékot, neki viszont bevált, csak ez miatt adok neki két csillagot.

ftmea13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 11.

OrsyhKa

2015. szeptember 20.

1 hete vettem ezt a műkönnyet, de már megbántam. Mindent megnézek a krémmánián, mielőtt megveszem. Ez most nem így történt, meg is látszik! Smink mellett becseppenteni lehetetlen, mert úgy csíp, hogy a szemem annyira könnyezik tőle, mintha egy óráig sírtam volna, és konkrétan lefolyik az összes szemfesték.. És arról ne is beszéljünk, hogy bedagadt tőle a jobb szemem, bàr ez valószínűleg allergiás reakció. Na mindegy, a lényeg az hogy soha nem veszem többször.

OrsyhKa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 20.

Incuss

2015. augusztus 20.

Nekem nem csípi a szemem,de a csepegtetője tényleg rossz.

Incuss
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 20.

Nekem nem csípi a szemem,de a csepegtetője tényleg rossz.