KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Optima

Ár:   7890 Ft   Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

A krémet feltöltötte: juditka70, Módosítva: 2016. június 29.

Kategória:   Konyhai/házi szépítőszerek

Természetes, hidegen sajtolt, 100%-os tisztaságú kókusz olaj.

• Előállítása a friss kókuszból történik és nem szárítottból.
  • Alkalmazható közvetlenül a bőrre (hidratálja) és hajra is.
  • A hidegen sajtolás biztosítja, hogy az értékes tápanyagok és érzékeny esszenciális zsírsavak megmaradjanak a kókuszolajban.
  • A természetes kókuszolaj jellemzője, hogy 25°C-on már folyékony, ami nem befolyásolja a termék minőségét.

juditka70

2016. június 19.

Sütéshez,főzéshez használom leginkább,de a bőrőm ápolására is szoktam használni. Szárazabb testrészeken,könyök,kéz,és sarokrész. Csak jókat tudok írni róla. Köztudott,hogy egészségesebb a kókuszolajjal való sütés, főzés,erre nagyon odafigyelek. A bőr ápolás terén pedig kiváló hidratáló,puhító hatása van.

juditka70
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 19.