KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oral-B

Ár:   999 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   50 m   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lino, Módosítva: 2017. december 17.

Kiszerelés:   50 m
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

• Segítségével a fogkefe által hozzá nem férhető területek is megtisztíthatók.
  • A speciálisan megalkotott, polimer bevonatnak köszönhetően a lepedék viszonylag egyszerűen eltávolítható.
  • Nem foszlik és nem szakad el.
  • Könnyen siklik a fogak között.

rammy717

2018. április 21.

A legjobb fogselyem. Könnyen használható, nem sérti fel az ínyemet, és plusz pont a menta illatért. Én mindig ilyet veszek. Ajánlom :)

rammy717
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

syrin

2018. április 6.

Tetszik a doboza, sokáig elég, az íze kellemes, a hatásosságával nem mindig vagyok megelégedve, de egyelőre túl sok összehasonlítási alapom nincs. Nem tudom más fogselyem mennyire szálasodik, még keresgélek olyat, ami ehhez képest kevésbé. Azt hozza, amit minimálisan elvárnék egy fogselyemtől.

syrin
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

linduci

2018. április 2.

Összehasonlítva a szürkével a kettő ég és föld. Ez nagyon vékony, szálasodik, és valahogy nem érzem, hogy tiszták lennének a fogaim utána.

linduci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 2.

noemi9026

2018. március 24.

Kedvenc fogselymem :) Vámház körúti ázsia diszkontba 500 forintért kapható míg a dm-be 899 forintért

noemi9026
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 24.

Zsofii88

2018. február 21.

Sajnálom hogy lekell húzzam ezt a terméket de nekem valamiért nem vált be. Nekem nagyon csúszik,hiába csinálom óvatosan egy pillanat alatt már felsérti az ínyemet. Semmi mentolosat nem érzek rajta,drága,és valamiért nemtudom hogy az enyém hibás-e de már ugy vettem hogy a fogselyem felületéröl kis szemcsék gördülnek föl mintha a felülete megszáradt volna és lejönne,nemtudom hogy mitöl,ja és még nálam elég gyakran szétfoszlok..még elhasználom ami van de másikat fogok venni.

Zsofii88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

Demonshadow

2018. február 15.

Nagyon sokáig elég az 50m, a szál nem durva, szépen lehet vele tisztítani, valamint az se utolsó szempont, hogy nem ragad be a fogközökbe. Árban én picit sokallom, de a minőségért megéri fizetni, ezt meg megéri megvenni.

Demonshadow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

Jeanette88

2017. december 14.

Messze a legjobb azok közül amiket használtam. Tényleg nem szálasodik, könnyen csúszik, erős.
Ha nincs pont ilyen otthon, gyorsan vennem kell, mert az esti fogápolási rutinom része lett. :)

Jeanette88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

whitemerci

2017. november 24.

Nagyon szorosan egymás mellett álló, vagy egymásra kissé ráhajló fogakhoz, fogközökhöz tökéletes. Éppen megfelelő vastagságú, hogy a kényes helyekre beférjen. Elég erőteljesnek is mondanám, mert nagyon szűk helyeken, éles helyeken, ahol szétmarcangolhatná egy hegyes, éles fogrész, a fogselymet, ott sem foszlik szét, nem szakad el, és könnyen siklik. A fogselyem mentolos bevonata pedig friss és kellemes tisztaságérzetet hagy maga után. Nekem bevált.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 24.

Bernini

2017. július 19.

Nagyon régóta ezt használom. Néha kipróbáltam mást, de mindig visszatértem hozzá. Ez pont jó vékonyságú, könnyen kezelhető és igazából sokáig elég is. A kis kerek tartója pedig kézreálló :)

Bernini
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 19.

rockroka

2017. június 13.

Szuper fogselyem, ezer éve ezt használom, jobban bejött, mint a Sensodyne fogselyme. Könnyű és kényelmes a használata, egyszerűen tökéletes.

rockroka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Emolliensek: Glyceryl Oleate
Emulgeálószerek: Glyceryl Oleate