KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oral-B

Ár:   999 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   50 m   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lino, Módosítva: 2017. december 17.

Kiszerelés:   50 m
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

• Segítségével a fogkefe által hozzá nem férhető területek is megtisztíthatók.
  • A speciálisan megalkotott, polimer bevonatnak köszönhetően a lepedék viszonylag egyszerűen eltávolítható.
  • Nem foszlik és nem szakad el.
  • Könnyen siklik a fogak között.

Zsofii88

2018. február 21.

Sajnálom hogy lekell húzzam ezt a terméket de nekem valamiért nem vált be. Nekem nagyon csúszik,hiába csinálom óvatosan egy pillanat alatt már felsérti az ínyemet. Semmi mentolosat nem érzek rajta,drága,és valamiért nemtudom hogy az enyém hibás-e de már ugy vettem hogy a fogselyem felületéröl kis szemcsék gördülnek föl mintha a felülete megszáradt volna és lejönne,nemtudom hogy mitöl,ja és még nálam elég gyakran szétfoszlok..még elhasználom ami van de másikat fogok venni.

Zsofii88
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

Demonshadow

2018. február 15.

Nagyon sokáig elég az 50m, a szál nem durva, szépen lehet vele tisztítani, valamint az se utolsó szempont, hogy nem ragad be a fogközökbe. Árban én picit sokallom, de a minőségért megéri fizetni, ezt meg megéri megvenni.

Demonshadow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

Jeanette88

2017. december 14.

Messze a legjobb azok közül amiket használtam. Tényleg nem szálasodik, könnyen csúszik, erős.
Ha nincs pont ilyen otthon, gyorsan vennem kell, mert az esti fogápolási rutinom része lett. :)

Jeanette88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

whitemerci

2017. november 24.

Nagyon szorosan egymás mellett álló, vagy egymásra kissé ráhajló fogakhoz, fogközökhöz tökéletes. Éppen megfelelő vastagságú, hogy a kényes helyekre beférjen. Elég erőteljesnek is mondanám, mert nagyon szűk helyeken, éles helyeken, ahol szétmarcangolhatná egy hegyes, éles fogrész, a fogselymet, ott sem foszlik szét, nem szakad el, és könnyen siklik. A fogselyem mentolos bevonata pedig friss és kellemes tisztaságérzetet hagy maga után. Nekem bevált.

whitemerci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 24.

Bernini

2017. július 19.

Nagyon régóta ezt használom. Néha kipróbáltam mást, de mindig visszatértem hozzá. Ez pont jó vékonyságú, könnyen kezelhető és igazából sokáig elég is. A kis kerek tartója pedig kézreálló :)

Bernini
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 19.

rockroka

2017. június 13.

Szuper fogselyem, ezer éve ezt használom, jobban bejött, mint a Sensodyne fogselyme. Könnyű és kényelmes a használata, egyszerűen tökéletes.

rockroka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Ada992

2017. június 13.

Én is régóta használom.Nekem bevált! :)

Ada992
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 13.

Én is régóta használom.Nekem bevált! :)

Enne

2017. június 9.

Ez egy jó fogselyem! Abszolút jól működik, a vastagsága, az anyaga és a kialakítása is megfelelő, könnyen be lehet menni vele a fogak közé. Már most újravettem, de még az előző is megvan, sokáig elég. :)

Enne
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

Sztellaaaaa

2017. május 7.

Nagyon vékony, még az én szűk fogréseim közzé is befér jól eltávolítja az életmaradékokat és nem sérti az ínyemet.

Sztellaaaaa
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

mafalda

2017. március 21.

Nagyon szeretem évek óta csak ezt használom. Nagyon szorosan vannak a fogaim egymás mellett, és ez pont vékony, így szépen befér, nem érzem azt h szétfeszíti a fogsorom.😸 Jól teljesít, teszi a dolgát, sokáig elég.

mafalda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 21.

Emolliensek: Glyceryl Oleate
Emulgeálószerek: Glyceryl Oleate