KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oral-B

Ár:   895 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   25 méter   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2013. február 15.

Kiszerelés:   25 méter
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

bcsillus

2018. október 3.

Mindig hallgattam a fogorvosoktól, hogy fogselymezni kellene. Úgy voltam vele, hogy amennyi kínlódással jár, inkább hagyom a francba..ez volt a no name fogselymekkel(többet is próbáltam). Nehezen, de rászántam magam erre a típusra: hogy ez milyen klassz! Pikk-pakk meg lehet vele csinálni, jó az íze, kiszedi amit ki kell, nem szakad, nem vág, könnyen bemegy a fogak közé. Bőven megéri azt a +pár száz forintot!

bcsillus
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 3.

nyauka

2018. május 16.

Férjem vette, mert egy rosszabbul sikerült fogtömés után állandóan küzdött, hogy minden evésnél beakadt valami neki. Ma este kipróbáltam, és már fogásra is egy álom. Puha, selymes, nem vág, fantasztikus. Alsó fogaimnál használtam csak még, de olyan finom friss íze is van, mintha még egyszer fogat mostam volna. Nem vagyok nagy fogselymes, de erre rá fogok szokni.

nyauka
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 16.

linduci

2018. április 2.

Eddigi legjobb választásom a fogselymek közül! Akciós áron mindig betankolok belőle, és van az a rozmáros -10-es kupon, azt is használom, úgy már tűrhető az ára.

linduci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 2.

kittiboglarka

2018. március 21.

Nem foszlik, nem szakad. Nagyon könnyen csúszik, nekem egyszerű vele tisztítani.

kittiboglarka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Demonshadow

2018. február 15.

Úgy emlékszem, hogy nagyon jól tette a dolgát, jól tisztított, és a szál tényleg puha volt, még a fogínyemet se sértette fel. Árt tekintve úgy vagyok vele, hogy bár tudom, hogy 25 méter sokáig elég, de más saját márkás termék ugyanennyi tud, olcsóbb, ráadásul kétszer ilyen hosszú a szál. Csak utóbbi miatt vonok le egy csillagot, egyébként semmi baj nincs vele.

Demonshadow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

b0rzi

2017. november 20.

Életem első fogselyme egy Dm sajátmárkás volt, amivel rendszerint (tök mindegy, mennyire voltam óvatos) szétvagdostam az ínyem. Így alapos krémmániás véleményolvasás után döntöttem úgy, hogy beruházok erre, hiába 950 Ft a 25 méter. Nem csalódtam :)
Egyrészt szuperül befér mindenhova, mert elég vékony, nem szakad, nem foszlik, és még csak óvatosnak sem kell lennem, mert nem vágom meg vele magam. Ráadásul nagyon finom ízt hagy maga után a szájban.

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

fleur83

2017. július 19.

A legjobb, mindíg ezt használom.

fleur83
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 19.

A legjobb, mindíg ezt használom.

enna93

2017. június 6.

Csak dicsérni tudom!
Nagyon sok fogselymet kipróbáltam már, magasabb és alacsonyabb árkategóriában is, de ez a termék kiütéssel győzött!
Nagyon szépen bele lehet vezetni a fogközökbe anélkül, hogy túlszaladna és kisebesítené a fogínyünket és nekem a tisztítások során sem szakadt el...soha...ez nagyon fontos, mert nagyon kellemetlen tud lenni, amikor a csonka kis cérna vékony véget valaki megpróbálja "kioperálni " a fogközei közül...
5* !!!!!

enna93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Csak dicsérni tudom!
5* !!!!!

edina66286628

2017. március 20.

Hihetetlen jó!!!! Imádom! Mindenkinek ezt kellene használni! NEM FOSZLIK, nem sérti a papillákat! Az ócska prokudent-eseket meg bekellene tiltani, mert idővel ezt teszik a fog papilláival! http://www.dental.hu/wp-content/uploads/2013/12/Modositott4-5.png . Szóval az ócskák nemhogy jót, hanem rosszat tesznek! A videó mindenki figyelmébe: https://m.youtube.com/watch?v=Gl9EsJ0e0EM

edina66286628
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

MsKors

2016. július 10.

Tök jó cucc de akinek annyi hely van két foga között, mint nekem (tehát gyakorlatilag nincs semmi hely) akkor ne ezt válassza, vastag... :( Nagyon sajnálom, mert egyébként tök jó.

MsKors
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.