KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oral-B

Ár:   895 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   25 méter   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2013. február 15.

Kiszerelés:   25 méter
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Demonshadow

2018. február 15.

Úgy emlékszem, hogy nagyon jól tette a dolgát, jól tisztított, és a szál tényleg puha volt, még a fogínyemet se sértette fel. Árt tekintve úgy vagyok vele, hogy bár tudom, hogy 25 méter sokáig elég, de más saját márkás termék ugyanennyi tud, olcsóbb, ráadásul kétszer ilyen hosszú a szál. Csak utóbbi miatt vonok le egy csillagot, egyébként semmi baj nincs vele.

Demonshadow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

b0rzi

2017. november 20.

Életem első fogselyme egy Dm sajátmárkás volt, amivel rendszerint (tök mindegy, mennyire voltam óvatos) szétvagdostam az ínyem. Így alapos krémmániás véleményolvasás után döntöttem úgy, hogy beruházok erre, hiába 950 Ft a 25 méter. Nem csalódtam :)
Egyrészt szuperül befér mindenhova, mert elég vékony, nem szakad, nem foszlik, és még csak óvatosnak sem kell lennem, mert nem vágom meg vele magam. Ráadásul nagyon finom ízt hagy maga után a szájban.

b0rzi
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 20.

fleur83

2017. július 19.

A legjobb, mindíg ezt használom.

fleur83
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 19.

A legjobb, mindíg ezt használom.

enna93

2017. június 6.

Csak dicsérni tudom!
Nagyon sok fogselymet kipróbáltam már, magasabb és alacsonyabb árkategóriában is, de ez a termék kiütéssel győzött!
Nagyon szépen bele lehet vezetni a fogközökbe anélkül, hogy túlszaladna és kisebesítené a fogínyünket és nekem a tisztítások során sem szakadt el...soha...ez nagyon fontos, mert nagyon kellemetlen tud lenni, amikor a csonka kis cérna vékony véget valaki megpróbálja "kioperálni " a fogközei közül...
5* !!!!!

enna93
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

Csak dicsérni tudom!
5* !!!!!

edina66286628

2017. március 20.

Hihetetlen jó!!!! Imádom! Mindenkinek ezt kellene használni! NEM FOSZLIK, nem sérti a papillákat! Az ócska prokudent-eseket meg bekellene tiltani, mert idővel ezt teszik a fog papilláival! http://www.dental.hu/wp-content/uploads/2013/12/Modositott4-5.png . Szóval az ócskák nemhogy jót, hanem rosszat tesznek! A videó mindenki figyelmébe: https://m.youtube.com/watch?v=Gl9EsJ0e0EM

edina66286628
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 20.

MsKors

2016. július 10.

Tök jó cucc de akinek annyi hely van két foga között, mint nekem (tehát gyakorlatilag nincs semmi hely) akkor ne ezt válassza, vastag... :( Nagyon sajnálom, mert egyébként tök jó.

MsKors
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

Bigini

2016. május 17.

Örök kedvenc már évek óta.Nem szakad,nem foszlik szét, nem sérti az ínyem. A LEGJOBB!

Bigini
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

jakani

2016. május 1.

A világ legjobb fogselyme. Mivel ez egy teflon szalag, nem szakad be a fogközökbe, nem viaszolt, nem hagy kellemetlen utóérzetet. Spearmint Orbit íze van :)

jakani
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

körtevirág

2016. április 30.

Elég sok fajtát próbáltam, ez az egyetlen amit mindig újraveszek. Nem találtam eddig jobbat nála. Nem sérti fel az ínyem, nem szálasodik. Kár h. 50mes kiszerelésben nem létezik

körtevirág
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 30.

kgergely

2016. január 31.

Mivel a nagy kedvencemet a Satin Tape-t sehol sem kapni, így kipróbáltam a márka másik modelljét is.

A Müllerben vettem 895 Ft-ért, tehát olcsóbb, mint a Satin (ami 1200 körül volt). Sajnos ez is csak 25 méter, így mennyiségre vetítve szintén a felső árkategóriába tartozik, de ha a minőség + használhatóság rendben van, akkor megéri a beruházás.

Első tapasztalataim: elég selymes, csúszós a szál, így érdemes alaposan az ujjakra tekerni. Az egyik fogközömnél elszakadt a fonal, de szerencsére nem ragadt be. Az ínyemet sem vágta meg sehol. Valóban kellemes érzést hagy maga után.

Mivel elég szűkösek a fogaim, így csak személyes próba után tudom megerősíteni, vagy cáfolni, hogy a "legszűkebb fogközökbe is belefér" szöveg üres marketing duma-e, vagy valóban így van!

Itt nem csúszik be olyan könnyedén a fonál, mint a Satin Tape esetében, de alapvetően vállalható és sokkal jobb, mint a mostanában próbált többi fogselyem.

2016: sajnos a sikamlóssága néha már az idegeimre megy. Rengeteg selymet kell az ujjamra tekerni, hogy ne csússzon el.
Már többször elszakadt használat közben, pedig a legolcsóbb Oral-B fogselyemmel ez eddig egyszer sem fordult elő.

kgergely
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.