KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oral-B

Ár:   699 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2017. december 19.

Kiszerelés:
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Fogkefe 8 éves és annál idősebb, vegyes fogazatú (tej- és maradandó fogak) gyermekek számára.

• A crisscross sörték segítenek a fogak közötti, nehezen hozzáférhető lepedék eltávolításában.
  • Bordázott nyelvtisztító a friss leheletért és a magabiztos mosolyért.
  • A tizenévesnél fiatalabb gyermekek kézméretére és fogmosási technikájához tervezett fogkefe-markolat.