KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oral-B

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tenyitomi, Módosítva: 2013. június 26.

Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

3D tisztítóhatás.Körkörösen mozog,pulzál és minden egyes fogat körbeölel a 3D-s tisztaságért.

shining

2017. április 9.

Nincs viszonyítási alapot mert ez az első elektromos fogkefém de imádom. Látványosabban fehéreknek a fogaim mondjuk ez a fogkrém váltásnak is betudható de százszor jobban tisztít mint a sima fogkefém. És gyorsabban is végzek vele. Sokkal jobban vele fogat mosni. Egyszóval imádom. Annyira hamar nem is merül le mint képzeltem volna szóval most nagy az örömöm.😀😀😊😇

shining
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

szanika

2017. január 11.

Már ezer éve szemezgettem az elektromos fogkefékkel, több barátnőmnek is van és csak úgy istenítették, hogy milyen jó is ez. Nem is tudom igazából így utólag, hogy miért nem szereztem be egyet még akkor. Na de drága bátyuskámnak is volt (Oral-B Pro 500 3D Cross Action) és mikor megláttam őt is elkezdtem faggatni, hogy milyen is ez. Mondta, hogy nagyon jó és karácsonyra meg is lepett vele. :D
Első 2-3 használat nagyon furcsa volt, nehéz volt megbarátkozni az érzéssel, hogy ez most más mint régen. Új értelmet nyert a fogmosás, bár ekkor még kételkedve használtam.
Aztán 2 hetes használat után elutaztunk és nem vittem magammal csak manuális fogkefét. Na akkor jött az áttörés, hogy te jóég............
Eddig én miért nem elektromossal mostam??????
Érezhető volt a különbség, hogy az elektromos jobban tisztít, alaposabb, ezerszer!!!! Sokkal tisztább érzetet ad, talán még fehérebbek is ezáltal a fogak. Ezen a hétvégén rendesen zavaró volt ez a hiányérzet, az ápoltság/tisztaság érzése mérföldekkel kisebb volt.
Semmiért le nem cserélném! :)))))

szanika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 11.

Eddig én miért nem elektromossal mostam??????
Semmiért le nem cserélném! :)))))

fairynorah

2016. október 15.

Páromnak van ilyenje TriZone fejjel. Alapvetően azért vett egyet,mert kütyü :D aztán meglepődve tapasztaltam,h 1-2 hét után látványosab fehérebbek lettek a fogai, és az íny gyulladása is megszűnnik látszik. Szereti és azt mondja,hogy már hiányozna,ha simával kéne fogat mosnia :)

fairynorah
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 15.

Bagolyko

(!)
2016. július 29.

Soha semmiért nem csernélném le. Sokat keresgéltem a megfelelőt mielőtt megvettem volna... Egy fél éve használom, az aksija egyszeri töltéssel egy hétig napi 3x használat mellett kitart; :).

Bagolyko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 29.

sapigitta

2016. április 13.

4 éve gond nélkül használom, az előző Triumph 8 év után döglött be, egyszer csak nem indult, de olyat nem tapasztaltam se annál, se ennél, hogy belassulna és nem jelezné időben a töltés szükségességét (ha tapasztaltam volna, főleg fél év után, amikor még garanciális, akkor beviszem egy szervizbe). Az ezeket megelőző típus nevére már nem emlékszem, azzal se volt gondom, habár azt szerintem pont így 3-4 év után váltottam le, de csak azért mert megláttam a Triumphot és megtetszett.

30 másodpercenként jelez a mosás ütemétől eltérő rezgéssel (nem, nem csipog, ez nem mikró - komolyan, csipog valamelyik oral-b?), hogy váltani kell a mosandó területet, ez a funkció alaposabb mosást tesz lehetővé, nincs olyan, hogy elidőzünk egy területen majd azon kapjuk magunkat, hogy lejárt a két perc. Itt jegyezném meg, hogy én sem 2 percig mosok fogat, miután megcsináltam a kötelező köröket, freestyle-ban nyomom még legalább egy percig, de a jelzések ilyenkor sem zavarnak mivel ez egy elektromos fogkefe aminek pontosan az a dolga, hogy rezegjen, és ha ezt ne adj' Isten más ütemben teszi fél percenként, hát egészségére (az újabb modellek is ugyanígy jeleznek).

Nekem ez az elmúlt 15 év "bizonyíték, nem ígéret".. :)

sapigitta
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

Nekem ez az elmúlt 15 év "bizonyíték, nem ígéret".. :)

xixi

2016. március 20.

update: alig több mint féléve használom, de már nem jelzi normálisan a töltés szükségességét. Még nem villog és mégsem lehet már vele fogat mosni, már lelassul közben. Ekkor már persze villog, mikor már villogás nélkül is tudom, hogy tölteni kell. Próbáltam totál lemeríteni, majd csurig tölteni, nem segített.

Sajnos nem tudtam mielőtt megvettem hogy csippanás helyett szaggatással jelzi az időt. Engem módfelett irritál főleg, hogy nem tartom magam az időjelzéshez. Ezt leszámítva tökéletes lehetne.

xixi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 20.

Rita25

2016. február 11.

Nagyon jól tisztít tökéletesen meg vagyok elégedve vele.Sokkal jobb mint az olcsóbb kategóriás elektromos fogkefék a sima eldobhatósokról nem is beszélve,megérte megvenni.

Rita25
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 11.

Biancaa

2015. december 28.

Pár használat után megvagyok vele elégedve, kicsit még fura de hozzá kell szokni, sokkal kényelmesebb, alaposabb mint a hagyományos fogkefe. A szaggatás tényleg eléggé zavaró :(

Biancaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 28.

Rure90

2015. szeptember 27.

Barátomnak vettem ilyet szülinapjára, nagyon szereti, azt mondja, semmi pénzért nem cserélni vissza a hagyományos fogkefére.

Rure90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 27.

Kardvirág

2015. július 17.

Évek óta használom, nagyon szeretem. Egyszerű, praktikus kis készülék és állja a sarat hosszú távon mindennapos használat mellett. Tudom ajánlani.

Kardvirág
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 17.