KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oral-B

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   25 m   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. november 7.

Kiszerelés:   25 m

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Demonshadow

2018. február 15.

Szörnyű, alig vártam, hogy elfogyjon. A szál rendkívül merev, durva volt, felsértette a fogínyemet, nem tisztított rendesen, sőt egyáltalán nem, így gyakorlatilag dobhattam az egészet a kukába. Csak azért nem tudtam sajnálni, mert termékmintaként kaptam.

Demonshadow
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

asdf27

2017. október 20.

Drágább, mint az Essntial floss, de szerintem jobb. Akciósan vettem, úgyhogy így jól jártam vele.

asdf27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 20.

krémparádé

2015. május 19.

Már a második tekercsnél tartok, és meg vagyok elégedve. A hagyományos, cérnaszerű fogselymek nálam nem jöttek be, ez viszont jól kitisztítja a szorosan álló fogaim közötti réseket. Kellemes, enyhe mentol illata és íze van, ami külön érdekesség és pluszpont. Nem a legolcsóbb, voszont hihetetlenül sokat tart, én olyan 5 cm-es darabokat szoktam szakítani belőle. Az Auchanban vettem, nem tűnt fel, hogy nehezen hozzáférhető lenne.

krémparádé
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 19.

kamillaanemeth

2015. március 9.

régen volt ilyenem, de emlékszem, hogy azért sem vettem újra, mert nem volt az igazi. a dizájnos csomag miatt vettem meg, de miután elhasználtam, visszatértem a Johnson'shoz

kamillaanemeth
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. március 9.

linduci

2014. október 5.

Egy másik Oral-b-t is próbáltam már, de most csak ezt az egy fajtát láttam kirakva a boltban. Nyolcszázvalamennyiért vesztegettek 1 db-ot. Gondoltam ez sem lehet rosszabb, mint a másik. Sajnos annyira nem vagyok tőle oda, mint a másiktól, mert túl vékony és szinte semmit nem szed fel. Ha kifogyott, akkor váltok a másikra.

linduci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 5.

orsolyanovak

2014. szeptember 12.

Szorosan zártak a fogaim, több fogselymet is próbáltam már, de eddig ez volt az egyedüli, amelyik tökéletesen befért minden fogközömbe. Olykor-olykor sikerül vele felsérteni az ínyemet, persze ez a bénaságnak is köszönhető. A csomagolása is nagyon tetszik, soha nem fordult elő, hogy kotorásznom kellett volna a visszagördült szál után. Viszont drága a többi termékhez képest, így még továbbra is kísérletezem a tökéletesig.

orsolyanovak
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 12.

kgergely

2014. július 2.

Én viszont számos fogselymet használtam. Vagy túl vastagok voltak (illetve az én fogközeim túl szűkek), vagy foszlottak, szakadtak.
Ez viszont tökéletesen használható. A 25 métert nem mondanám nagy mennyiségnek, mivel általában 50 m-esek szoktak lenni, de a minősége remek.
Sajnos az ára is magasabb szinten mozog, illetve csak patikákban vagy külföldön kapni. Jót nevettem, hogy ideahaza 1200-1300 Ft-ért adják a gyógyszertárban felcsipogózva, mert ugyebár mindenki ilyet akar lopni, kint Albániában pedig a sarki kisboltban adták 500 Lek-ért,ami 1000 Ft volt.
Igaz, hogy arra görög és olasz feliratokat nyomtak, de ugyanaz a MADE IN IRELAND termék volt, így betáraztam belőle.
Ja és a legfontosabb: fogselymezni fogmosás UTÁN kell és nem előtte!

kgergely
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 2.

Ja és a legfontosabb: fogselymezni fogmosás UTÁN kell és nem előtte!

whyteangel

2014. január 2.

Nem sok viszonyítási alapom van, mert ez az első fogselymem, de ezzel elégedett vagyok. Tisztít, és nagy mennyiséget kapunk.

whyteangel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 2.