KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Organic Blue

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rori, Módosítva: 2012. március 22.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Speciális összetevőket tartalmazó hipoallergén sampon, mely ápolja a száraz-normál hajat.

Nem tartalmaz: parabéneket, szinezéket, laureth szulfátot.

felicitas

2013. szeptember 20.

Illata citrusos, jó nagy habot képez, viszont úgy tűnik korpásodik tőle, az amúgy sosem korpás hajam. Még tesztelem, egyelőre 2 pont, amúgy nem lenne rossz, százszor jobb, mint az Alverdések.

felicitas
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 20.

Mila85

2013. május 23.

Nekem ugyan nem száraz a hajam, a töve gyorsan zsírosodik, a vége meg normál. Ám már csak ez a fajta volt a Müllerben, és milyen jól tettem, hogy megvettem. Iszonyat jó az illat. Kellemes használni, habzik is kicsit, és nagyon jó dús szép tartású lett tőle a hajam. Épp megint leszokóban vagyok a szilikonos cuccokról (sajna télen visszaálltam rájuk, remélem idén kibírom nélkülük). Legszívesebben mindig csak ezt a sampit használnám, kicsit jobb mint az alverdések, de megteszik azok is. Még csak pár alkalommal használtam, majd ha elfogy a flakon meglátjuk. Nem csinált szénát a hajamból sem. Nagyon szépek az összetevői is, majd még beírogatom ami a flakonon van írva róla.

Mila85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 23.

Antioxidánsok: Trifolium Pratense (Red Clover) Extract
Gyulladáscsökkentők: Trifolium Pratense (Red Clover) Extract

Réti here kivonata. Paula Begoun szerint antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevő. Étrend-kiegészítőként a menopauza tüneteinek az enyhítésére árulják, bár tanulmányok szerint nem igazán hatékonyabb, mint a placebo (azaz hatóanyagot nem tartalmazó) szerek.

A gyömbér gumóból kinyert illóolaj. A hivatalos CosIng besorolás szerint tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és illatanyag. Paula Begoun szerint a gyömbér bőrirritáló lehet.

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.