Organic Shop

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dgyongyi93, Módosítva: 2017. október 24.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lábápolók

Megújítja és hidratálja a bőrt, eltávolítja az elhalt hámsejteket. A bio lótusz kivonat intenzíven táplálja és puhává varázsolja a bőrt, a természetes cukornak gyengéd hámlasztó hatása van, selymes és finom érzetet nyújt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Fannitazia

2018. július 22.

Az egész lábamra használom, jól működik, szeretem, 695 ft és sokáig elég, az összetevőkkel sincs gondom, szerintem újra veszem majd, de lehet, h kipróbálok más fajtát a márkától.

Fannitazia
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 22.

Hidratálók: Sucrose, Glycerin

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.