KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Organic Surge

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rori, Módosítva: 2012. április 28.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

A ragyogó hajért. Gyengéd, természetes, tápláló sampon organikus citrusolajjal és aloe verával.

moonlitnight

2012. november 3.

Annyi féle fajta sampon van a piacon ( természetesen nem csak sampon), hogy a választás a lehetetlennel egyenlő, mire végigpróbálgattunk mindent, addigra különböző márkák újabb és újabb innovációkkal állnak elő. Az én hajam katasztrófális, a kis oroszlánkirály meg még a papája, akit a gnúk tapostak halálra is rácsodálkozna az én sörényemre, mert máshogy sajnos nem lehet definiálni. Az eddig kipróbált samponok, szilikonos, nem szilikonos, zsíros hajra szárítanak ( balzsam sem ér semmit, vagy ha ér nem sokat) Meg kicsit hülyén is néz ki, hogy zsirtalanítunk, hogy utána zsírosítsunk, ápoló samponok , száraz hajra nekem 2-3 nap után elgondolkoztatnak, hogy lehet túl sok benne az ápolás, mert az amúgy 1 hétig vállalható hajam a fejemre lapul ( nesze nekünk ápoló olajok) 2 naponta nem tudok hajat mosni, mert a szárítás és a vasalás mosás után elvesz 1 egész órát a napi 24-ből, amit valljunk be elég megterhelő, szóval gondolkoztam- gondolkoztam nem lettem sokkal okosabb és egyszer hirtelen felindulásból semmi féle utánajárás nem előzte meg a vásárlást ( én vagyok az első kommentelő is ) Nem vaciláltam sokat lekaptam ezt a polcról minden mindegy alapon, normál hajra írják, ártani nem szabadna neki ártania. A citrus olajon és az aloe verán kívül írnak még bele graepfruit olajat is, nekem ezek már kimerítenék a zsíros hajra való összetevőket , de nem. Gyors összetevő végigfutás után meglepődtem, hogy szilikonmentes, istenien finom friss üdítő illata van ( nyárra még jobb lenne ) kicsit folyós halványátlátszósárgás állaga, meglepően jól habzik és meglepően pont jól tisztított ( hajmosás után az 5. napon is teljesen vállalható volt a hajam töve, szinte csak az volt vállalható már) a végeit sem éreztem kifejezetten száraznak ( azért arra pakolok olajat ) szóval én teljesen meg vagyok elégedve a termékkel és nagyon tetszik a promójuk is, csupa nagybetűs marketing( ha már csak a fele igaz, azzal is jól járunk) Ténylegesen a "hajam legjobb barátja".
Kifejezetten örültem annak is, hogy nem kell vakargatnom a fejbőrömet tőle, ha kell ha nem.

moonlitnight
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 3.

Antioxidánsok: Tocopherol

A pomelo (viszonlyag édes, zöld grapefruit) gyümölcs kivonata. A CosIng szerint illatanyag, szövetösszehúzó és tonizáló összetevő.