KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Organic Surge

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rori, Módosítva: 2012. április 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

Vékony szálú hajra. Szilikonmentes hajerősítő sampon nadálytő- és echinacea növénykivonattal, aloe verával és E-vitaminnal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

jucika

2013. március 9.

Jó sampon, a dús hatás megvan, csak két nappal később ugyanolyan zsíros a hajam, mint más samponnal is.. De nagyon kellemes vele hajat mosni.

jucika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 9.

zsoficza

2012. december 16.

Néhány hete akciósak voltak az Organic Surge termékek a Müllerben, én meg épp samponkészleteim végén jártam, úgyhogy gondoltam nincs is jobb alkalom kipróbálni ezt. Nem kifejezetten olcsó, de legalább nagy, és nem kell belőle sok egy használatkor (jól habzik, jól oszlik el). Áttetsző színű, kicsit folyós állagú, és finom gyógynövény illata van. Ami pedig a hatását illeti, én tökéletesen elégedett vagyok, szépen tisztít, erősít, nem zsírosít és nem szárít - nincs is benne annyi alkohol, hogy állandóan szálljon a hajam (ami így télen nekem elég fontos, utálom mikor úgy nézek ki egy műszálas pulcsiban, mint aki belenyúlt a 220ba..). Balzsamot viszont ajánlok utána, mert önmagában nem igazán puhít-fényesít (de én akármilyen jó is egy sampon, akkor is balzsamozok :D). Ár-érték arányon még gondokozom, mivel eredeti áron picit sokallom, de szeretném újravenni, úgyhogy megelőlegezem neki az 5 csillagot.

zsoficza
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

ccp

2012. november 11.

az van ráírva, hogy hajerősítő és egészen furcsamódon, amikor megmostam vele hajam és leöblítettem egészen más érzés volt mint a többi sampon után, olyan volt mintha tényleg erős lenne a hajam,

ccp
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. november 11.

Antioxidánsok: Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.

Egy bazsalikum féle kivonata. A kozmetikumokban levelének és virágának a kivonatát és a bazsalikum olaját is használják. A CosIng a növény legtöbb részét tonizáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) és illatanyagnak kategorizálja.