KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Organique

Ár:   1360 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 1360 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tika, Módosítva: 2015. július 8.

Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Fürdőtermékek
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 1360 Ft

Az exkluzív, relaxáló hatású, tápláló ásványi só és bio-elemeket tartalmazó fürdősó mesés élménnyel gazdagítja a lelket. Gyengéden tisztítja, élénkíti és regenerálja a bőrt.

Ár: 1360 Ft, Eladó: Szepsegtrend.hu
Fizetés: készpénz, utánvétel, Szállítás:személyes átvétel, futár

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

MissSzasa86

2015. október 29.

Kár, h nem lehet 10 csillagot adni, mert ez eddigi életem legjobb és legszuperebb fürdősója :) imádom!!!! Az illata csodálatos, pici is elég belőle, és a bőrömmel csodát tesz! Igazi luxus termék, királynőnek éreztem magam fürdés közben :) Mindenkinek meleg szívvel ajánlom, és ajándéknak is szuper!

MissSzasa86
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 29.

Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Limonene
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77491