KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Organix

Ár:   2560,-Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2014. április 18.

Ár:   2560,-Ft
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

Brazil kókuszolajjal, keratinnal és kakaóvajjal.

Kiszerelés: 386 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

ZiAn

2016. november 20.

Nálam is kényszer volt mert eredetileg Keratin oil-t szerettem volna venni, de nem volt készleten és mivel kellett valami úgy döntöttem megveszem, egy próbát megér. Nem csíp, nem zsírosít, egyszerűen teszi a dolgát. Nekem eddig tökéletes, szeretem az illatát, állagát, de ha elfogy kipróbálom a Keratinosat is.

ZiAn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 20.

Elisaday

2016. október 30.

Kényszerből vettem meg a Müllerben, mert nem jutottam el a DM-be a szokásos Balea Anti Frizz balzsamomért. Először el voltam tőle ájulva, de szerintem csak az illata vett le a lábamról. Az konkrétan olyan, hogy szinte brazil szambatáncosnak érzem magam tőle. Kókuszos, fülledt, trópusi. És napokig érezni. A haj nagyon fényes tőle. Viszont kb itt ki is fogyott a jó tulajdonságaiból sajnos. Borzasztó sűrű. A flakonból kinyerni egy őrület. Az elején még hagyján, de kb a felénél járok és két kézzel alig lehet kinyomni. Főleg vizes kézzel és hajmosásnál elég ritka a száraz kéz ugyebár.. Vagy valami atoméles késsel szétvágom a nem vékony dobozt és mentem, ami menthető, vagy kb itt a felénél kidobom. Ehhez viszont elég drága mulatság. Sőt már másodszor érzem úgy, mintha irritálná a fejbőrömet. Csíp, amikor fent van. A sűrűsége miatt a hajon se lehet szerintem jól eloszlatni. Nem veszem többet újra. Anti frizz hatásában, állagában, a haj fésülhetőségében egyaránt a sima 400 Ft-os Balea balzsam lazán veri ezt. Inkább lemondok a brazil szambatáncos karrieremről :)

Elisaday
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 30.

Schatzi

2016. május 1.

Nr. 1 balzsam! Mindenkinek nyugodtan ajánlom. Mielőtt felfedeztem és kipróbáltam nem voltam egy nagy balzsam rajongó, mivel vékonyszálú (szerintem) kevés hajam van, ez a termék mégis csodát tett vele. Egyáltalán nem nehezíti el a hajat, az illata is finom, megkönnyíti a fésülést. Egyetlen negatívuma, hogy nehéz kinyerni a tubusból a terméket ha már nincs tele. De megoldható, ha két kézzel nyomjuk ki egy vízszintes felületre, és onnan vesszük fel a tenyerünkbe. Összességében ötös termék :)

Schatzi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

szzsuzsa0822

2015. november 6.

Mindig is ki akartam próbálni, hát eljött az ideje. Külföldön szereztem be tavaly nyáron, sampon+ balzsam és imádtam!!!!! A hajam csak úgy szívta magába, illata fenomenális. Egy nagyon jó termék, kár, hogy itthon nem lehet kapni.

szzsuzsa0822
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

gabbica

2015. június 13.

Samponjával együtt használom, nekem bevált! Csodát nem kell várni, de az organikus, cruelty free termékek közül szerintem ár-érték arányban az egyik legjobb. 385ml azt hiszem 8 euro Ausztriában, az nem annyira veszélyes ár. Az illata nagyon jó és tartós, a hajamat könnyen kifésülöm és selymes, fényes lesz és nem kell hozzá 2 tenyérnyi adag. Nem olyan, mint amikor a szalonban kevin murphyvel kezelik, de abszolút jó ez is, és az ára a töredéke. Van egy enyhe szőkítés lenövés még a hajvégeimen, oda maximum egy csepp olajat szoktam használni kiegészítés képpen, de azt se mindig...Egy dolgot tudnék felhozni, ami zavaró, nagyon sűrű az állaga és nehéz még a teli flakonból kinyomni is ezért, a flakon kialakítása pedig olyan, hogy nem lehet fejjel lefelé tárolni...Szóval,ha már fogyóban van,akkor elég hosszadalmas rázogatás kell, hogy hozzájuss a mennyiséghez...ettől még 5csillag nekem, tuti újraveszem, és ki fogom próbálni a többi típust is!

gabbica
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 13.

rekaful1

2015. június 11.

A hajam puhabb lett,hidrataltabb de nem csillogo,ragyogo en se vennem ujra.

rekaful1
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 11.

A hajam puhabb lett,hidrataltabb de nem csillogo,ragyogo en se vennem ujra.

Pandácska

2014. április 9.

Az illata nagyon finom, az állaga sűrűbb, színe pedig nem a szokásos fehér, hanem enyhén világosbarna. A hatása nekem átlagos, nem rossz, de nem is annyira jó, hogy újravásároljam. Jobbra számítottam, nem lesz tőle extra puha és táplált hajam. Egynek elmegy kategória, bár másnak lehet, hogy elég ennyi táplálás is.

Pandácska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 9.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Kókuszolaj, melyet emollient anyagként használnak a kozmetikumokban. Viszonlyag magas a comedogén indexe (5-ből 4-es), így a pattanásokra hajlamos bőrűeknek érdemes kerülni.

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.