KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Organix

Ár:   2560,-Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2014. április 18.

Ár:   2560,-Ft
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

Brazil kókuszolajjal, keratinnal és kakaóvajjal.

Kiszerelés: 386 ml

Ár: 2500 , Eladó: zsanettt26
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel,előre utalás után postával küldöm

Rumina

2018. június 24.

A csomagolása tényleg nem a legjobb, de magát a terméket nagyon szeretem. Kellemes illata van, tartósan egyenesített vastagszálú hajamra használom. Nem korpásít, kezelhetővé teszi a hajat. Sokáig elég.

Rumina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 24.

DVeronika

2018. május 29.

Intenzív, édes illata van (amit nagyon meg is lehet unni mire a flakon végére érünk), de aki szereti, hogyha a haja még napokig illatozik, annak ideális ilyen szempontból. Vékony szálú, hullámos és elég száraz hajam van, de sajnos - a többiek tapasztalatával ellentétben - gyorsabban zsírosodik. Tény, hogy szeretem bőségesen balzsamozni a hajam, szóval ez akár ennek is betudható. Öblítés után valóban puha, fényes és illatos haj az eredmény, szóval nem rossz, de annyira nem szuper, hogy újra megvásároljam ennyi pénzért. Mivel brazilian keratin therapy néven dobták piacra és nem egy alsó kategóriás darab, reméltem, hogy valamelyest megszelídíti rakoncátlan, párától égnek álló, hullámos fürtjeim, de sajnos semmi ilyesmi nem történt.

DVeronika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 29.

zs001

2018. május 23.

Alig vàrtam hogy elfogyjon. Pechemre jò nagy kiszerelés :-D Az illata kellemes, bár nekem túl intenzív és sokáig a hajban marad. A hajammal semmi extrát nem művelt, teljesen átlagos, túlárazott drogériás termék. A kiszerelés nagyon nem praktikus, a vége felé kín szenvedés kinyerni belőle a balzsamot (ami jò sűrű is) . Mivel ártani nem ártott, 2 csillag. Samponja ugyanez.

zs001
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 23.

Kittens

2018. május 11.

Hatása: puha fényes jó illatú haj,érezhetően simit,de csak úgy érzem hatásosnak ha az öblités végén egy kicsit benne hagyok a hajvégekbe.
Rossz tulajdonságok: a kiszerelésben az üveg borzasztó ,nehéz ki nyomni belőle vizes kézzel,az ára kicsit sok érte
,szilikont tartalmaz
Jó: puha selymes fényes haj , nem kell túl sok a termékből ,illata nagyon finom , napokig hidratalt a hajvegem

Kittens
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 11.

,szilikont tartalmaz

GeoNautic

2018. március 18.

Nekem bevált ez a termék, de akinek könnyen zsírosodik a haja, felejtse el. Az én hajam inkább száraz, így jót tesz vele, fényes, jó illatú lesz tőle. Viszont tény, hogy meg kell küzdeni érte, nagyon nem szerencsés ez a csomagolás. Érdemes megkérni egy férfiembert, hogy varázsolja ki a cuccot egy üres tégelybe, onnan sokkal könnyebb kenegetni. Nem túl kifizetődő, ha a felét ki kell kukázni.

GeoNautic
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 18.

Nemesflora

2017. szeptember 22.

Nekem évek óta a kedvenc balzsamom. Folyamatosan új termékeket próbálok ki, de mindíg visszatérek hozzá, nagyon szép egészséges, fényes lesz tőle a hajam és napokig finom kókusz illata van. Vékonyszálú, száraz hajra csak ajánlani tudom.

Nemesflora
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 22.

ZiAn

2016. november 20.

Nálam is kényszer volt mert eredetileg Keratin oil-t szerettem volna venni, de nem volt készleten és mivel kellett valami úgy döntöttem megveszem, egy próbát megér. Nem csíp, nem zsírosít, egyszerűen teszi a dolgát. Nekem eddig tökéletes, szeretem az illatát, állagát, de ha elfogy kipróbálom a Keratinosat is.

ZiAn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 20.

Elisaday

2016. október 30.

Kényszerből vettem meg a Müllerben, mert nem jutottam el a DM-be a szokásos Balea Anti Frizz balzsamomért. Először el voltam tőle ájulva, de szerintem csak az illata vett le a lábamról. Az konkrétan olyan, hogy szinte brazil szambatáncosnak érzem magam tőle. Kókuszos, fülledt, trópusi. És napokig érezni. A haj nagyon fényes tőle. Viszont kb itt ki is fogyott a jó tulajdonságaiból sajnos. Borzasztó sűrű. A flakonból kinyerni egy őrület. Az elején még hagyján, de kb a felénél járok és két kézzel alig lehet kinyomni. Főleg vizes kézzel és hajmosásnál elég ritka a száraz kéz ugyebár.. Vagy valami atoméles késsel szétvágom a nem vékony dobozt és mentem, ami menthető, vagy kb itt a felénél kidobom. Ehhez viszont elég drága mulatság. Sőt már másodszor érzem úgy, mintha irritálná a fejbőrömet. Csíp, amikor fent van. A sűrűsége miatt a hajon se lehet szerintem jól eloszlatni. Nem veszem többet újra. Anti frizz hatásában, állagában, a haj fésülhetőségében egyaránt a sima 400 Ft-os Balea balzsam lazán veri ezt. Inkább lemondok a brazil szambatáncos karrieremről :)

Elisaday
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 30.

Schatzi

2016. május 1.

Nr. 1 balzsam! Mindenkinek nyugodtan ajánlom. Mielőtt felfedeztem és kipróbáltam nem voltam egy nagy balzsam rajongó, mivel vékonyszálú (szerintem) kevés hajam van, ez a termék mégis csodát tett vele. Egyáltalán nem nehezíti el a hajat, az illata is finom, megkönnyíti a fésülést. Egyetlen negatívuma, hogy nehéz kinyerni a tubusból a terméket ha már nincs tele. De megoldható, ha két kézzel nyomjuk ki egy vízszintes felületre, és onnan vesszük fel a tenyerünkbe. Összességében ötös termék :)

Schatzi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

szzsuzsa0822

2015. november 6.

Mindig is ki akartam próbálni, hát eljött az ideje. Külföldön szereztem be tavaly nyáron, sampon+ balzsam és imádtam!!!!! A hajam csak úgy szívta magába, illata fenomenális. Egy nagyon jó termék, kár, hogy itthon nem lehet kapni.

szzsuzsa0822
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Hydrolyzed Keratin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.