KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ecsetek

Az ecset applikátorának kialakítása megkönnyíti az alapozó felvitelét, egyenletes hatást eredményez.

Anyaga: nejlon, alumínium, fa.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

csizmadiacinti

2017. január 31.

Macerás a tisztítása, lehetne sűrűbb és furcsa a kialakítása. Hasonló ár kategóriában sokkal jobbakat lehet találni. Én is inkább maszkokhoz használom már csak.

csizmadiacinti
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 31.

dorinalang

2017. január 4.

Nekem egyáltalán nem csíkoz, és nagy megkönnyebbülés végre valami normális eszközt használni az alapozáshoz az ujjaim helyett. Én elégedett vagyok vele!

dorinalang
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Lettike77

2016. április 25.

UPDATE: Nem rossz ecset, viszont vannak tőle sokkal jobbak azonos áron. Most már csak arcmaszk felvételére használom. :)

Akciósan szereztem be ezt az ecsetet.Eddig kézzel vagy szivaccsal vittem fel az alapozót.(A szivacsot egyáltalán nem tudtam használni,ezért gondolkodtam az ecseten,de féltem drágábbat venni,mert mi van ha azt se tudom használni. :) ) Bár ez az első alapozó ecsetem maximálisan meg vagyok vele elégedve.Könnyű használni,pont annyi alapozót visz fel,amennyi szükséges,egyszerűen tökéletes.Meg volt az első mosása is,akkor se volt vele semmi probléma.Örülök,hogy megvettem,bátran ajánlom mindenkinek! :)

Lettike77
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 25.

fdorottya

2016. március 4.

Borzasztó. Műanyag szálak... az alapozó a szálak közt marad, kimosni egy örökkévalóság. Ez mellett csíkoz. Maradok az újjaimnál. Az ecset pedig kuka.

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

kissbarbara1990

2016. március 4.

2012.10.23.: Nem hullanak a szálai. Szépen felvihető vele az alapozó. Egyik kedvencem.

2016. 03.04.: hahaha a kezdeti lelkesedés gyorsan alábbhagyott...nem nyúltam hozzá azóta sem mert macerás volt tisztítani, másrészt meg sokat kellett időzni vele hogy szép eredményt kapjak, mert csíkozott rendesen és ezért az ujjaimat is be kellett vetnem. talán arc maszk/pakolás felvitelére használgatom majd, de nem egy főnyeremény sajnos. Sőt...visszaemlékezve beugrott, hogy eléggé nyelte az alapozót, mint kacsa a nokedlit. Jóindulatú 3* , mert azért kezdő fiatal lányoknak okés darab lehet.

kissbarbara1990
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 4.

Andrea78

2015. október 21.

Hàt én ennél még az ujjaimmal is jobb szeretek dolgozni.

Andrea78
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 21.

Hàt én ennél még az ujjaimmal is jobb szeretek dolgozni.

Heyhoo

2015. október 2.

Lehet hogy bennem van a hiba, de egyáltalán nem jött be ez az ecset. Tulajdonképpen az összes Oriflame ecsetemet utálom. Mindegyik túl kemény és szúrós, bár ez legalább nem hullik, és annyira merevek a szőrei, hogy nem is áll össze-vissza. Én maszkokat szoktam felkenni vele, mert arra még jó, és mivel teljesen műanyag, könnyű kimosni.

Heyhoo
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 2.

littleblondie

2015. szeptember 10.

Akciósan pár száz forintért beszerezve akkor sem csalódtam volna,ha nem lenne egy csoda. De az! Elképesztően puha, egyenletesen lehet eldolgozni vele az alapozót,nagyon szeretem. 5*

littleblondie
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

ami2015

2015. június 20.

Nekem is nagyon tetszik. Ahhoz képest, hogy nem drága, szerintem nagyon-nagyon jó, ami manapság ritka.

ami2015
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 20.

zdoreebaba

2015. április 11.

Mindössze 399 forintért sikerült beszereznem a jelenlegi katalógusból. Nagyon megörültem neki, mert az alapárát mindig is sokalltam. A termékről nagyon jó véleménnyel vagyok. Szépen el lehet vele dolgozni az alapozót, nem csíkosít, hanem egyenletesen felvihető vele a kence. Az applikátornak pedig annyira kellemes anyaga van, hogy nem irritálja, nem sérti meg a bőrt, kellemes, puha érzetet nyújt. Azon filóztam ebben a percben is, hogy milyen állat szőréből készülhetett. Nekem valahogy a nyúl bundája ugrik be róla, de lehet, hogy rosszul sejtem. Minden esetre kellemes anyagból készült. Szeretem és hogyha már túlzottan elhasználom, bízok benne, hogy még kapható lesz az Oriflameben.

zdoreebaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 11.