KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: noxibaba, az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2011. november 22.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz

Aloe Vera nyugtató arclemosó Kíméletes, habzó arctisztító organikus aloe vera-kivonattal. Eltávolítja a szennyeződéseket, nyugtatja a bőrt, alkalmazása után az friss, üde lesz. Szappanmentes.

jns.melinda

2013. május 1.

Használtam, jó volt. Picit szárít, de nem vészes s krémeztem utána. Jól tisztított, pattanást nem okozott (bár szerintem nem is ez fékezte meg). Sokáig elég, kellemes illatú.

jns.melinda
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 1.

hunci07

2013. január 27.

A kombinált bőrömhöz szuperül alkalmazkodott, mindenkinek ajánlom. Az aloe vera jótékony hatásaival ápolja az arcbőrt. Nekem a tonik kivételével mindenem meg van, anyukám is előszeretettel használja.

hunci07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 27.

lilla.golden98

2012. július 2.

sajnos már nem gyártják, pedig jó :) az enyémben még van egy kevés. egyedül a habzása miatt 4*

lilla.golden98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 2.

anianiko

2012. március 4.

Kíméletesen tisztít, kellemes illata és jó állaga van. A kombinált bőröm nem szárítja ki úgy, mint a többi arctisztító zselé. Nekem ez vált be, 4 éve rendszeresen használom. Üde, felfrissült érzésű az arcbőr tőle.

anianiko
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 4.

Szép

2012. január 17.

Szeretem mert zsíros a bőröm és ez a termék tetszik neki szépen kíméletesen tisztít

Szép
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 17.

engelfeuer

2011. november 3.

Az én bőröm inkább zsíros, és mégis picit szárítja. Ezen kívül semmi problémám sincs vele. A sminkmaradékot tökéletesen eltávolítja, és az illata szuper! A szárítás miatt, tőlem 4 pontot kap.

engelfeuer
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2011. november 3.

noncsi

2011. szeptember 6.

Nagyon szeretem, mert használat után puha lesz tőle a bőröm, egyáltalán nem szárít, az illata is tetszik.

noncsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 6.

füstös hóvirág

2011. június 29.

Imádom, jó az állaga, illata, még a szemfestéket is lemossa.

füstös hóvirág
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. június 29.

Imádom, jó az állaga, illata, még a szemfestéket is lemossa.

Judiit

2011. május 9.

Jelenleg ez a kedvenc arctisztítóm. Kíméletesen tisztítja a bőrt, nem szárít. Az illata is diszkrét.

Judiit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. május 9.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.