KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: melindadd, Módosítva: 2012. január 30.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Nyugtatja, táplálja az ajkat, és védelmet nyújt a káros környezeti hatásokkal szemben. Aloét, A- és E-vitamint tartalmaz.

Kiszerelés: 4  g

balkri

2018. június 28.

Ajánlották, megvettem, két hétig használtam, most épp nem ztalálom és hiányzik. Azt hiszem táskapakolás lesz.
A tapasztalatom az, hogy jól ápol, diszkrét csillogást ad, nekem a kiszerelése külön tetszik, szép és mutatós. A hosszan tartó hidratáló hatásáról nem győződtem meg.

balkri
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 28.

Liana88

2018. június 23.

Finom csilogást nyújt, nem rivalkodó. Viszonylag ápol is.

Liana88
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 23.

Finom csilogást nyújt, nem rivalkodó. Viszonylag ápol is.

zonga

2018. március 10.

Én rúzst nem használok, így alkalmakra ezt használom, és nagyon szeretem, mert mégis ad valami csillogást, de nem feltűnő, rikító. Diszkrét, de mégis tetszetős, jól ápol, jól hidratál, könnyű felkenni. De nem érzem azt, hogy nagyon sokáig tartana a számon, többször újra kell kenni.

zonga
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 10.

kisskriszta

2015. június 18.

Bestek bestje! :) Mindent nyújt, amit egy ajakápolót elvárnék: hidratál, méghozzá tartósan, kellemes az illata, esetenként az íze :) és nem irritáló a viselése, nem hagy nyomot. :) 5 csillag ;)

kisskriszta
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 18.

Fannie

2015. június 17.

Oriflame termék, tehát már alapból nem lehet rossz. Szerettem az állagát, az illata megfelelő volt, hosszantartó, mégsem figyelemfelkeltől, a csomagolása pedig megnyerő. Bátran ajánlom. :)

Fannie
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 17.

Nikita0828

2015. március 9.

Sajnos teljes csalódás, nekem borzalmasan szárított. Az ajakápoló elixír név erős túlzás.

Nikita0828
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 9.

sz.rita33

2014. március 30.

A csomagolása szép, az illata kevésbé tetszik. Átlagos ajakápoló ... maradok a Labellonál.

sz.rita33
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 30.

Melinda910

2014. február 6.

Én sem látom már a katalógusban, pedig nagyon jó minden téren, kiszerelés szempontjából egyenesen lenyűgöző! Hátha valamikor visszateszik...

Melinda910
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 6.

Zita0606

2013. február 7.

Ez az egyik kedvenc ajakápolóm! Nekem nagyon bevált :) Akármilyen kiszáradtak vagy kirepedezettek az ajkaim, elég rájuk egy vékony réteg ebből, és máris helyrehozza a problémát! Nagyon elegáns a külseje is. Hátránya, hogy hamar elfogy, nekem nagyon gazdálkodnom kell vele, de szerencsére kis mennyiség is elég belőle :)

Zita0606
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

szabbka

2013. január 18.

Csomagolás 5*, a többit inkább hagyjuk...ennyiért többet vártam:(... folyton újra kellett kennem, mintha jobban szárított volna, mint előtte... nem is értem..., nekem sajna nem jött be. :(

szabbka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, BHT, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Alkoholok: Octyldodecanol
Emolliensek: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Pentaerythrityl Tetracaprylate/ Tetracaprate, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Isopropyl Lanolate, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-1, Isodecyl Neopentanoate, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Synthetic Wax, Paraffin, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Isopropyl Lanolate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Caprylic/Capric Triglyceride PEG-4 Esters
Illatanyagok: Octyldodecanol, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum / Fragrance
Parabének: Propylparaben
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 6 / CI 15850
Tartósítószerek: Propylparaben, BHT

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Színezék. Piros.