KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Judiit, Módosítva: 2011. augusztus 3.

Lelőhely:   tanácsadónők

Krémmánia Kedvencek a -től
kekelilla

2016. november 6.

Anyukámtól örököltem meg, mert ő nem szerette ezt a kiszerelést, és végülis elégedett vagyok vele. Ugyan szinte csak a sárgás színt használom, azt is a karikáimra (pedig elvileg tudtommal oda a hússzinű kellene), és fed is, de azért annyira nem vagyok tőle elájulva, hogy újra vegyem.

kekelilla
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 6.

Kise

2016. október 1.

Pár éve használtam, főleg a barnát, ami jól fedett, illetve a zöldet is ki tudtam használni. A sárga azonban semmire sem volt jó, a szem alá rémes volt, beleült a ráncokba, nehezen lehetett eldolgozni. Talán az lehetett volna másabb állagú.

Kise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 1.

Audrey21

2016. július 28.

Szerintem én ebből kamaszként vagy 2-3at biztos elhasználtam. Akkor nagyon szerettem, nekem bejött ez a színkorrekciós korrektorozás. Úgy mlékszem szerettem, de bap végére persze eltűnt rólam mindig, bár emlékeim szerint a púderezésről akkortájt még nem hallottam. Elég krémes cucc és a pigmentáltsága isjó. Lehet kipróbálom megint, háths m,egint szeretném

Audrey21
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 28.

kulcsarcinti

2016. április 2.

Használom, szeretem. Kis csodatubus. :) A zöld pattikra, piros pöttyökre, a világos a kiemelni kívánt részekre, a barna akár szemhéjra is, de kontúrozni is tökéletes. Szuperjó az állaga is. Tartóssága az közepes, azon kívül minden 5-ös. :)

kulcsarcinti
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 2.

Leoka

2016. március 29.

Szeretem, már a harmadik fogy... Minden egyben, nem sminkelem magam minden nap, főként karika eltüntetésre használom, így szeretem, hogy nem kell ezer dolgot megvennem. Az egyetlen hátrány amit tapasztaltam, hogy bizonyos fényviszonyoknál -pl uv - , fényképen visszaüt, nem vészesen, de ha tudom mit kell nézni, akkor látom. Sminkelésnél erre jó figyelni.

Leoka
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 29.

danyadi77

2016. január 17.

Nekem bevált, Bár a szemem alá már folyékony korrektort használok, de emlékeim szerint ezt is el lehetett szépen dolgozni, nem ült bele a ráncokba. Nem vagyok egy sötét bőrű, pláne, télen, de a sötétebb árnyalat is pont megfelel, a zöldet a pirosas részekre teszem, pl pattanás, nyomkodás. Nem erős fedésű, de kicsit javít a helyzeten és láthatatlanra lehet eldolgozni. Kicsi, könnyű, hordozható.

danyadi77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 17.

carriebradshaw

2015. november 4.

Hú jó rég óta megvan, kb 1 éve...használgatom...nekem nem sötét a barna szín, főleg nyáron, korrektorként egész jól használható. A világos valóban nem jó a karikák elfedésre, én szemöldök alá szoktam kiemelésre használni, így kb ezer évig elég lesz, a zöldről nem is beszélve mert az meg nem használom. A barna lassan elfogy, szerintem kipróbálok majd valami mást, de nem volt pénzkidobás+az oriflametől eleve nem kell csodát várni..

carriebradshaw
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 4.

Lorcii

Korcsoport: < 18
2015. július 17.

Vegyes érzelmeim vannak a termékkel kapcsolatban.
Maga a korrektor rettentőn puha, ami zavaró hisz egy érintéssel rengeteg korrektort felvesz, holott a felére nincs is szükség.
A barna szín nagyon sötét, használhatatlan, a világos beleül a ráncokba egy 'zsíros rétegként'.
A zöld színt használtam belőle elég sokat, vékony rétegben felviszem a piros, pattanásos területre, majd erre került rá a korrektor, vagy az alapozó.
Tehát ezt az egy színt szerettem csak belőle, de az ára miatt nem gazdaságos megvnni az egész palettát, helyette vehetünk egy zöld korrektort.
Így 2 csillagot kap.

Lorcii
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. július 17.

Vegyes érzelmeim vannak a termékkel kapcsolatban.
Így 2 csillagot kap.

Runway

2015. július 17.

A szem alatti sötét karikák eltüntetésére akartam használni, de sajnos nem vált be. Se a sárga, se a barna rész nem hozott számomra megfelelő eredményt, a színt se találták el igazán és eldolgozni sem könnyű, akárhogy próbálkoztam, mindig azt láttam, hogy elüt a bőrömtől és végül beláttam, hogy más korrektor után kell néznem. A zöld rész pedig teljesen felesleges volt számomra.

Runway
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 17.

dekanyenik

2015. május 1.

Hát én nem vagyok elégedett. a Zöld részhez hozzá se nyúltam. A másik kettő nekem pattanásra átlagos fedést biztosít, de a szem alatti karikákkal szemben hatástalan.

dekanyenik
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Ascorbyl Palmitate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Panthenol, Ascorbyl Palmitate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Nem ragadós, gazdag textúrájú, de egyúttal könnyed érzetű, jó kenhetőséget biztosító lipidféle, melynek a CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló és emollient hatása van. Mivel a szerkezete nagyon hasolnó a bőr természetes hidro-lipid rétegéhez, ezért remek hidratáló hatással bír.

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

A bőrt simává tevő, a krém bőrhőz tapadását elősegítő segédanyag.

Az indiai tömjénfa kivonata. E növényi kivonat a L´Oreal  által szabadalmaztatott Boswelox hatóanyag komplex alapanyaga, mely állítólag hatásos a ráncok ellen. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint az összetevőnek pozitív és negatív tulajdonságai is vannak a bőrre - bár gyulladáscsökkentő hatása van, és setkenti a bőr kollagéntermelését, de más illatos növényi kivonathoz hasonlóan vannak lehetséges kockázatai is, így pl. irritálhatja a bőrt.