KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ritaszeged, az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2014. október 8.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Sminkek szájra

Magnolieae

2017. április 26.

Borzalmas! Az egyetlen szájfényem, amit egynél többször nem tudtam használni, akkor is kár volt. Annyira ragad, mintha papírragasztó stifttel kentem volna be a számat. Ezek után lehet akármilyen szép a színe, számomra használhatatlan. Túl sok beszéd ellen, biztosan hatásos.

Magnolieae
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 26.

Csdana

2016. január 10.

olvasom a sok jó kommentet hát most én jöttem lehúzni ezt a valamit. Nekem a Grape árnyalat volt meg, ám a 'szőlő' sem az illatában sem az ízében nem mutatkozott meg, nekem inkább ilyen erjedt valaminek tűnt. Párszor próbáltam használni, de eszméletlenül ragad nem tudtam elviselni magamon. Próbálkoztam évszakonként de nekem sose jött be ráadásul az előbb említett szagától hányingerem van még most is. Lehet hogy épp selejteset kaptam, de soha többet.

Csdana
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 10.

nightmare

2014. július 29.

Nekem is a Grape van meg. Ez egy szájfény. Egy hagyományos szájfény, ragad színes ízes. Én csak akkor tudom viselni ha össze van kötve a hajam, mert másképp úgy beleragad hogy fujj, azt nagyon utálom. Egyébként össze kötött hajjal semmi gond nincs vele,nagyon szép színe, szép vizes hatása van és evés ivás nélkül nagyon tartós. Csak ne ragadna ennyire. Összességében egy 3,5-adnék, de így megelőlegezem a 4-es és elkezdem használni, majd updatelek.

nightmare
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 29.

Dayanara

2014. március 17.

Nekem is a Sugar Glaze árnyalat van meg, már régen vettem, de nem nagyon használtam (nem mintha nem lenne jó, csak valahogy nem került rá sor).
Újkorában finomabb illata és íze volt, talán kicsit a rágógumihoz hasonló, de mégsem egészen olyan. Határozottan kellemes volt, szinte megette volna az ember :D, de mostanra már nem olyan illatos és az íze is inkább műanyagos. Persze jó régi már...
Nekem nem ragad kicsit sem, nem szárít különösebben és egész jónak mondható minden tekintetben.
A tubusban nagyon visszafogott, halvány barackos rózsaszín, pici csillámokkal (nem hagyományos csillámpor, csak amolyan kisebb "csillámrészecskék").
Szájra felkenve nekem úgy tűnik, mintha nem is lenne semmi színe, lényegében olyan, mint a szám színe. Annyi, hogy egységesebbé, szebbé teszi a színét, és most például van rajta egy piros folt, mert kicsit kicserepesedett és később véletlenül túlzásba estem a radírozás során... Szóval valamennyire segít elterelni a figyelmet erről is, mintha lenne egy nagyon csekély fedése. (De tényleg elég kevéske.) Az ajkakon nem igazán fedezhető fel a csillámos ragyogás, viszont nagyon szép vizes hatást kölcsönöz az ajkaknak, de még az ízléses módon.
Amolyan egyszerű, de nagyszerű darab, kis visszafogott, mégis gyönyörű ajkakat varázsol, ezáltal kiemelve őket.
Számomra egyedül a tubus "szája" nem jön be, aranyos, hogy rúzs alakú egy kis lyukkal a közepén, de szinte már fáj a kezem, mire végzek. Sokszor nem jön belőle, erősen meg kell nyomni. De akkor meg nem elég, hogy a végére már zsibbad a kezem, arra is vigyázni kell, hogy közben ne tartsam túlságosan távol a számtól, hanem mégis nyomjam rá kicsit, különben hirtelen túl sok jön. Annyira egyébként nem rémes, csak nekem ez a fajta nem jön be, nekem ezt így nem kényelmes használni. Szerencsére ez a világos árnyalat hiába fényes, nem észrevehető, ha egy kicsit túlmegy a szám vonalán, így legalább nem kell idegeskednem, ha a béna adagolófej miatt nem sikerült túl precízre a felvitel.
Összességében szerintem megfelelő, semmi extra, de mégis jár neki az 5 csillag.
A tartóssága olyan, amilyenre ilyenkor számítani lehet, átlagos. Evést-ivást és hasonlókat nyilván nem bír ki, sőt alapjában véve egy egész napot sem, érdemes napközben kicsit felfrissíteni, ha azt akarjuk, hogy kitartson estig. Amit viszont még szeretek benne, hogy kényelmes, könnyed viselet, olyan érzés, mintha védené, ápolná is az ajkaimat (de amúgy sajnos nem hiszem). Hétköznapra, önmagában, és elegánsabb sminkhez is megfelelő lehet. Egy idő után "tompul" a vizes hatás, nem marad annyira szikrázóan csillogó és nedves hatású (normál felvitel mellett, ha valaki vastagabban viszi fel, akkor lehet tovább marad), de utána is szép, csak valamivel természetesebb hatásúvá válik.
Puszit lehet vele adni, mert átlátszó nyomot hagy (legalábbis az amelyik nekem van) és könnyű letörölni, nem marad utána semmi. Viszont egy közepes erősségű (:D) puszi után már kenheti is újra az ember, mert bár nem néz ki szörnyen akkor sem, de mégiscsak szebb amikor kellő mennyiség van felvíve, ilyenkor már túl kevés marad, szerintem érdemesebb felfrissíteni, hogy újra tökéletes legyen.

update: Sajnos mégsem adhatom meg az 5 csillagot, mert túl hamar eltűnik a vizes ragyogás, ami most már egy kicsit zavar. Szép marad utána is, de inkább olyan már, mint amikor egy krémesebb ajakápolóval kenem be, a fényesebb változatból. Igazából akkor lennék elégedett, ha tovább maradna vizes hatású, mert elég nagy a különbség a felvitelkori és a későbbi változat között.
De így is szeretem, mert végig kellemes érzés, az ajkakat is teltebbnek mutatja, nem csíp, nem irritál, és a szám színe is végig egységes marad, nem foltokban kopik le az ajakfény, inkább csak mintha beszívódna és úgy tűnne el fokozatosan.
Ha nem tűnne el idővel a kezdeti vizes hatás és még lehetne kapni (én egy ideje már nem látom) újravenném, mert nagyon kevés terméknél érzem ezt a kellemes hidratáló érzést (pláne ha azt vesszük, hogy ez egy ajakfény, nem pedig hidratáló balzsam).

Dayanara
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 17.

Összességében szerintem megfelelő, semmi extra, de mégis jár neki az 5 csillag.

OAdrienn

2013. december 18.

Világos rózsaszínben volt meg. Az illatát szerettem, magát a szájfényt már kevésbé. Ragadós volt, amit én nem tudok elviselni. Lehet bármilyen szép, ha ragacsos.

OAdrienn
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 18.

Sellenix

2013. október 29.

Nekem a Grape van meg ez ilyen meggy színű és hát ragadós egy kicsit felkentem a kezemre és nem jött le és utána is még kicsit ragadt, tehát nem lehet leszedni. :/ A hajam is ráragadt ha pl. fúj a szél odakint és a hajam kivan engedve.. :S

Sellenix
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 29.

_-Mia-_

2013. augusztus 23.

Nekem 2 árnyalat van meg: egy világos babarózsaszín és egy barack. A kettő közt felkenve (egyiket a bal,másikat a jobb oldalra téve) az égvilágon semmi különbség sincs. Egyiknek sincs színe, csak fénye, de az is olyan, hogy nem sokban különbözik attól, mint mikor felkenem a tubusos Carmexet, csak azt sokkal jobb érzés viselni. Ráadásul egy kis idő után rákeményedik a szájra: eltűnik a vizes csillogás, csak fura műanyagréteg-szerű marad vissza. Ez a jelenség sajnos sokkal kifejezettebb a "kabátos hónapokban" (=hideg időben), ezért akkor soha nem is használom őket. A csillag csak azért jár, mert ennyi pénzért 12ml hatalmas adag, egy életre elég... Újravenni nem fogom, az biztos.

_-Mia-_
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Astrid

2013. február 27.

Nekem a black current íz és szín típus van meg.
Előnye:tartós,finom,illatos,sokáig elég.
Hátránya:kicsit ragadós.
Ajánlom.
4 csillagot érdemel tőlem.

Astrid
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.

Nekem a black current íz és szín típus van meg.
Előnye:tartós,finom,illatos,sokáig elég.
Hátránya:kicsit ragadós.
Ajánlom.
4 csillagot érdemel tőlem.

Jennyke

2013. január 29.

Régebben használtam a Sugar Glazet,imádtam az illatát,szinét is.

Jennyke
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 29.

Régebben használtam a Sugar Glazet,imádtam az illatát,szinét is.

orsolyanovak

2013. január 24.

Nekem a barackos és a ribizlis van meg (már régebbiek). A ribizlis illata tetszik, az íze egyiknek sem. Kicsit tényleg olyan ragacsos, krémes, de elég tartós szerintem. Nagyon kis halovány színük van. A feje viszont tök tök praktikus, hogy ilyen rúzs alakú. A barackos fénye olyan közepes inkább, nem annyira extra fényes, de nem is az a metálos. A ribizlisé kicsit élénkebb meg a textúrája is könnyedebb szerintem. Szóval a red currant-re adnék 4-et, a barackosra meg mondjuk 3-at, de legyen 4 mert régóta megvannak és semmit nem romlott a minőségük.

orsolyanovak
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 24.

Antioxidánsok: BHT, Tocopherol

A Rosa Rubiginosa nevű vadrózsa csipkebogyójának olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient összetevő. Ez az olaj rendkívül gazdag esszenciális zsírsavakban, vitaminokban, karotinoidokban, ezért kiváló anti-aging összetevő. Paula Begoun szerint nagyon jó antioxidáns és emollient, a Truthinaging információi szerint pedig rendkívül gazdag forrása az A- és a C-vitaminoknak és duzzanatcsökkentő, vérzéscsilapító, heggyógyító, és erőteljes hidratáló hatással is rendelkezik, valamit stírák és ekcéma ellen is hatásosnak bizonyult.

Színezék. Piros.