KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Simona, Módosítva: 2018. december 28.

Lelőhely:   tanácsadónők

A lágy textúra gyengéden kiemeli az arc kontúrvonalát és ragyogóvá teszi a bőrt. Minden bőrtónus esetén használható.

muszika

2018. május 21.

Olcsó és mégis nagyon jó! agyon szép színek és tartós:)

muszika
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 21.

Olcsó és mégis nagyon jó! agyon szép színek és tartós:)

romsicsbori

2017. január 5.

Nagyon szép árnyalatokban kapható. Matt és mégis van neki egy visszafogott, szép ragyogása. Könnyű vele dolgozni, nincs bohóc-effektus. Ha kicsit túltolom, könnyű visszavenni belőle, de ahhoz elég ragaszkodó, hogy a nap végéig fennmaradjon. Ha nem anyuéra járnék rá hétvégénként, akkor biztos része lenne a napi sminkelési rutinomnak. :D

romsicsbori
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

Norkacska

2016. december 21.

Könnyen lehet dolgozni vele, szepek az árnyalatok, természetes hatást lehet elérni velük. Az ára is teljesen rendben van.

Norkacska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 21.

perlita14

2016. október 10.

Ezzel kezdtem a pirosítást, azért, mert nagyon fehér a bőröm és gondoltam ettől majd lesz egy kis egészséges színe az arcomnak és igazam lett. Eléggé visszafogott volt, ha nagyon rányomtam az ecsetet sem lettem olyan, mint a pávián hátsófele, természetesnek hatott. Tartóssága is tökéletes volt: egész nap fent maradt. Sajnos a végére értem és kísérletezni támadt kedvem, de már megbántam, nagyon hiányzik.

perlita14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 10.

Kise

2016. október 1.

Tartós jól használható pirosító. Sokáig fennmarad a helyén.

Kise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 1.

Tartós jól használható pirosító. Sokáig fennmarad a helyén.

Alicee4

2016. április 18.

Az első pirosítóm volt, több óra sem kopott le az arcomról és szép a színe, én imádtam. :)

Alicee4
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 18.

Izabel

2016. április 7.

Én is ezzel a pirosítóval kezdtem a pirosítós pályafutásom, hamvas tini éveimben :D Nagyon-nagyon szerettem és most is gondolkodás nélkül újravenném.

Izabel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

Guinevere97

2015. január 11.

Az első pirosítóm volt. Sokáig használható, kellemes színei vannak, nem kenődik el. Egyedüli hátránya, hogy nap végére kicsit fakul, de legalább természetes hatású.

Guinevere97
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 11.

despoina

2014. október 19.

2012 decemberében kaptam szülinapomra ajándéknak egy barátnőmtől aki Oriflames kozmetikumokkal foglalkozik. Classic Rose árnyalatú az enyém, szép természetes enyhén terakotás árnyalat. Nem rossz kis pirosító, 1-2 kiprobáltam de többszőr nem használtam mert vannak jobb minőségű márkás pirosítóim. A beépített tüköre visszont praktikus, azt szoktam használni.

despoina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 19.

korcsoglili

2014. augusztus 19.

Nekem a matt Fresh Pink van meg. Tényleg matt, olyan amilyennek lennie kell. Szépen eldolgozható, nagy a színválaszték. Egész finomból brutális színekig lehet fokozni. Szuper termék! Óh... és olcsó.

korcsoglili
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol