KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vicoka08, Módosítva: 2014. június 11.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Nyugtató hatású kézkrém tápláló mandulaolajjal és zamatos illattal.

Kiszerelés: 75 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

beautymaniac

2013. augusztus 31.

Imádtam az illatát, egyik télen volt ilyen kézkrémem. Normál bőrre tökéletes.

beautymaniac
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

Imádtam az illatát, egyik télen volt ilyen kézkrémem. Normál bőrre tökéletes.

CocoSunrise

2012. augusztus 25.

Átlagos hatású kézkrém isteni illattal.

CocoSunrise
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

Átlagos hatású kézkrém isteni illattal.

vicoka08

2012. június 9.

Még csak pár napja használom, szóval sajnos pontos leírást nem tudok adni, de az illata az valami isteni málnás. Könnyen kezelhető, vizes állagú a krémje. Viszonylag gyorsan beszívódik. Ha sok sikerül, én csak kenegetni szoktam a kezem és egy idő után beszívódik teljesen. Kicsit talán olajos marad tőle a kéz. Valamival puhábbnak és egészségesebbnek tűnnek a kezeim így 3nap után, de még nem szeretnék elhamarkodott véleményt írni: ) Pozitívuma hogy olcsó, eredeti ára 649Ft, én egy akcióban jutottam hozzá, fele ennyiért:D Ezért egyenlőre megadom a krémnek az 5*-ot: )

vicoka08
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. június 9.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Piros festékanyag.
Magyar, ill. más neve: FDC Red 40, C-Rot 60, Allula Red, E129

Eredet:
Szintetikus azoszínezék.

Funkció és jellemzők:
Piros élelmiszer-színezék. Nagyon jól oldódik vízben.

Színezék. Lilás piros.