KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2018. május 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek

Hidratáló és bőrápoló kézkrém brazil dióval. Hatására a kéz bőre puhább, simább és ragyogóbb lesz. Szettben kapható.

zdoreebaba

2018. augusztus 11.

Hármas csomagban vettem meg magamnak karácsonyra. Nemrég fogyott ki. Ez a verzió volt a három közül a kedvencem. Diós kézkrémem életemben nem volt és ódzkodtam tőle, hogy milyen lehet. Nagy meglepetést okozott. Enyhén géles-krémes állaga van, könnyű textúrájú, gyorsan a bőrbe issza magát. Az illata mesés, kicsit édeskés-kesernyés egyszerre. Várom, hogy nagy kiszerelés is legyen belőle.

zdoreebaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Yeliz

2018. július 4.

Ajándékba kaptam hármas csomagban. Táskabarát verzió, ilyen kicsi méretben, de nem kell belőle sok. Könnyen beszívódik, finom az illata. Kár, hogy nem állandó termék.

Yeliz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.