KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kathybug, Módosítva: 2011. május 18.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szappanok

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

d.krisztina

2013. február 20.

Ez az illat! Jajj! :((( Szerintem kifejezetten büdös. A wc-ben hasznosítom,mint kézmosót,de én nem használom csak a család többi tagja.... Soha nem veszek ilyet többet!

d.krisztina
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 20.

horzso

2011. december 3.

Jó az illata, de mióta láttam az összetevőit, nem vásárolok oriflame termékeket.

horzso
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. december 3.

BabaCica92

2011. június 16.

Nekem is szárította a kezemet, de tényleg nagyon jó illata van!

BabaCica92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 16.

Nekem is szárította a kezemet, de tényleg nagyon jó illata van!

noxibaba

2011. február 23.

Nagyon jó illata van, csak nekem szárította a kezemet. De a család többi tagjának nem.

noxibaba
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. február 23.

A szegfűszeg olaja. A TruthInAging szerint a szegfűszeg olajnak gomba és baktérium ellenes tulajdonsága is van. A szegfűszegolajban található a kozmetikumokban illatosítóként gyakran használt eugenol, mely bőrirritáló hatású. Lásd szegfűszeg.