KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   749 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2017. szeptember 10.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Tusfürdők

"Provance lenyűgöző szépsége és a levendulamezők buja illata ihletett bennünket a szappanmentes és pH-semleges tusolózselé kialakításában. Gazdag, krémes habot képez, gyengéden tisztítja a bőrt. Illatát átjárja a francia levendula és a narancs aromája."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Enci76

2017. augusztus 30.

Hát nem estem fenékre tőle. Illata akár a szappan változata, ez az egy amiben nem csalódtam. Fürdés közben, olyan mintha valami sikosítóval kentem volna be a testem...brrr. Enyhén szárít,és semmilyen tiszta érzést nem hagy maga után. Kezdhettem előlről szapannal.

Enci76
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Színezék. Lilás piros.