KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   699 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szabina18ada, Módosítva: 2012. szeptember 4.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Valerie13

2018. szeptember 29.

Szerintem túl vizes az állaga, a nivea krémmel összehasonlíthatatlan. Illata szolid, utazásra nagyon jól jön, hogy ilyen picike, viszont csak ezért nem éri meg megvenni mert ennél azért jobb krémek is elérhetőek kis kiszerelésben is. De nem pénzkidobás, nem ez a fő hidratáló krémem, de télen a táskámban nagyon jól jön.

Valerie13
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

HDorina

2018. szeptember 25.

Ajándékba kaptam, magamtól az Oriflame-ból nem használtam semmit. Cuki és praktikus a kis kiszerelése, igazán táskabarát. Gyorsan beszívódott. Az illata sima krém illatú.

HDorina
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

ReiShiltenphie

2018. szeptember 8.

Akciósan vettem, szerencsére. Az illata nem tetszett, az állaga hagy némi kivánni valót, a hidratálást meg el is lehet felejteni.

ReiShiltenphie
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 8.

candy28

2018. augusztus 17.

Nagyon jó kis krém. Az illata elvarázsolt már elsőre is. Amikor akciós tényleg nagyon megéri, de még a teljes ára is vállalható. Mivel lehet találni elég sok 30 ml-es krémet bőven 1000 Ft felett is. A csomagolása is aranyos, valamint abszolút táskabarát is. Külön pont, hogy mivel kis kiszerelés nincs ideje tönkremenni. Sajnos az egyetlen negatívum, hogy Oriflames és körülményes a beszerzése, de ezért nem vonok pontot.

candy28
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 17.

Lolychan

2018. április 23.

Praktikus, táskabarát kiszerelés, 0 tudással. :/ Télen szinte semmit nem ért. :/

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

Lilluska

2018. március 24.

Annyira cuki! Teljes áron biztos, hogy nem venném meg, akciósan 2-300 forintért viszont igen. Tökéletes a táskába, amikor már annyira száraz a kezem, hogy muszáj valamivel bekennem.

Lilluska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

detti23

2018. március 12.

Ajándékba kaptam egyszer, elég hamar el is fogyasztottam. Hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, megfelelően hidratál, kellemes az illata is.

detti23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 12.

Laura06

2018. február 20.

Akciósan mindig veszek belőle èn is. Imádom az illatát, visszafogott, kellemes. A kezem nagyon puha lesz tőle ès tènyleg gyorsan beszìvódik. Ami nálam mèg plusz pont hogy nem csìp, pedig az èrzèkeny bőröm miatt kevès ilyen kèzkrèmet találok.

Laura06
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

Jeanette88

2018. február 13.

Akciósan szoktam venni, az eredeti ára horror. Kis helyet foglal, szeretem ha mindig van nálam krém. Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzést, és megfelelően hidratál. Nálam újravevős. Ajándékozni is szoktam venni belőle.

Jeanette88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

fdorottya

2018. január 29.

Nem szeretem a kézkrémeket, így le is passzoltam anyukámnak. Szerinte nagyon jó kézkrém. Hidratál,gyorsan beszívódik. Többször vettem már neki újra. Akciósan megéri, eredeti áron biztos nem venném meg.

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak