KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   699 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szabina18ada, Módosítva: 2012. szeptember 4.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Banszky

2018. január 9.

Ajándékba kaptam így az áráról nem nyilatkoznék,ennyi pénzért nem venném meg. Nagyon jó kis táskabarát kiszerelés,kellemes,nem túl tolakodó illattal,nem ragad és gyorsan beszívódik.

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

Vikcsu98

2017. november 26.

Akciósan 149 Ft-ért szereztem be. Az eredeti árát azért sokallanám érte. Kellemes, enyhe illata van, és nem lesz ragacsos utána a kezem, hanem szépen felszívódik. Viszont nem hidratál a legjobban, télen sűrűbben kell vele kenni.

Vikcsu98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

szivecske

2017. november 15.

Illat jó, de engem szárít... csikorgósra :(

szivecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Illat jó, de engem szárít... csikorgósra :(

biankab

2017. november 6.

Számomra csodás illata van.Bevonatot képez a bőrön.Én kézmosás után is érzem még a kezemen néha.Finom puha kezeket varázsol

biankab
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 6.

csikosmatyas

2017. október 3.

Utálom. Büdös, maszatos, szárít. Pénzkidobás kategória.

Paraben, marólúg, formaldehid ? Hát Margit ... !!

csikosmatyas
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 3.

Utálom. Büdös, maszatos, szárít. Pénzkidobás kategória.

Paraben, marólúg, formaldehid ? Hát Margit ... !!

Mona29

2017. március 4.

Egyszer ajándékba kaptam, azóta többször újravásároltam, de csak akciósan, a teljes árát egy kicsit sokallom a méretéhez képest. Szeretem az illatát. Hamar felszívódik, nem marad utána ragacsos a kezem. Napközbeni hidratálásra tökéletes. Táskába dobálásra pont megfelelő.

Mona29
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 4.

Jdit04

2017. február 12.

Akciósan 199Ft-ért szereztem be ezt a kis csöppséget. Szeretem az illatát, az állagát, viszont egy kicsit lassan szívódik be. A táskámban tartom, számomra tipikus travel size termék. :)

Jdit04
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

dizabella01

2017. január 19.

Nagyon szeretem ezt a kézkrémet. Gyorsan beszívódik, nem marad ragacsos a kezem a használata után, kellőképpen hidratál és nagyon cuki a csomagolása, kicsi és aranyos, minden táskába belefér, még a nagyobb zsebekbe is, probléma mentesen! Viszont az ára kicsit magas, a mennyiségéhez képest...

dizabella01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 19.

redheadvrouw

2016. december 8.

Anyukám rendelt egy csomagot kb.2500 forintért, amiben az egyik kedvenc parfüme mellé járt még 4 kozmetikum, így ez a mini kézkrém is. Kellemes mandula illata van, pedig én nem vagyok oda a mandulás termékekért, általában mindenben egy mű marcipán szagot érzek, amit egyébként ki nem állhatok. Táskába dobós kis kencének szuper, mert azonnal beszívódik és nem ragacsos, de különösebben nem hidratál.Amolyan kedélyjavító csak.:) Nálam hamar fogynak a kézkrémek, mert nagyon száraz a tenyerem, gyakran kenem napközben, egynek tehát megfelel. Ebben a csomagban teljesen megérte, az itt feltüntetett árát azonban nem éri meg szerintem egy ilyen pici tubus.

redheadvrouw
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 8.

Goldi2222

2016. december 1.

Nekem nagyon bevált! Este lefekvés előtt használom és reggelre finom puhává varázsolja a bőrt. Az illata meg egyszerűen zseniális! Sajnos elég kicsi kiszerelésű, ezért gyorsan elfogy, de biztosan újra veszem!

Goldi2222
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak