KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   699 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szabina18ada, Módosítva: 2012. szeptember 4.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Lolychan

2018. április 23.

Praktikus, táskabarát kiszerelés, 0 tudással. :/ Télen szinte semmit nem ért. :/

Lolychan
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 23.

Lilluska

2018. március 24.

Annyira cuki! Teljes áron biztos, hogy nem venném meg, akciósan 2-300 forintért viszont igen. Tökéletes a táskába, amikor már annyira száraz a kezem, hogy muszáj valamivel bekennem.

Lilluska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 24.

detti23

2018. március 12.

Ajándékba kaptam egyszer, elég hamar el is fogyasztottam. Hamar beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, megfelelően hidratál, kellemes az illata is.

detti23
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 12.

Laura06

2018. február 20.

Akciósan mindig veszek belőle èn is. Imádom az illatát, visszafogott, kellemes. A kezem nagyon puha lesz tőle ès tènyleg gyorsan beszìvódik. Ami nálam mèg plusz pont hogy nem csìp, pedig az èrzèkeny bőröm miatt kevès ilyen kèzkrèmet találok.

Laura06
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

Jeanette88

2018. február 13.

Akciósan szoktam venni, az eredeti ára horror. Kis helyet foglal, szeretem ha mindig van nálam krém. Gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzést, és megfelelően hidratál. Nálam újravevős. Ajándékozni is szoktam venni belőle.

Jeanette88
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

fdorottya

2018. január 29.

Nem szeretem a kézkrémeket, így le is passzoltam anyukámnak. Szerinte nagyon jó kézkrém. Hidratál,gyorsan beszívódik. Többször vettem már neki újra. Akciósan megéri, eredeti áron biztos nem venném meg.

fdorottya
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

Roka

2018. január 29.

Akciósan sikerült hozzájutni még korábban, és bevallom, egy darabig csak ücsörgött az asztalon, mire felfedeztem, hogy jé, ilyenem is van. :D
Szerintem nagyon kellemes illata van, és engem szépen hidratál is, hihetetlenül puha lesz tőle a kezem (minden kézkrémet, így ezt is csak kézfejre használom, hogy ne kenjek mindent össze vele, miután használtam :) ). Táskába-dobálós kiszerelés - bár én hajlamos vagyok otthon felejteni...

Roka
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 29.

Banszky

2018. január 9.

Ajándékba kaptam így az áráról nem nyilatkoznék,ennyi pénzért nem venném meg. Nagyon jó kis táskabarát kiszerelés,kellemes,nem túl tolakodó illattal,nem ragad és gyorsan beszívódik.

Banszky
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

Vikcsu98

2017. november 26.

Akciósan 149 Ft-ért szereztem be. Az eredeti árát azért sokallanám érte. Kellemes, enyhe illata van, és nem lesz ragacsos utána a kezem, hanem szépen felszívódik. Viszont nem hidratál a legjobban, télen sűrűbben kell vele kenni.

Vikcsu98
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

szivecske

2017. november 15.

Illat jó, de engem szárít... csikorgósra :(

szivecske
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Illat jó, de engem szárít... csikorgósra :(

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak