HIRDETÉS

Oriflame Ecollagen 3D Pórusösszehúzó és Ránctalanító Szérum (Oriflame)

Oriflame Ecollagen 3D Pórusösszehúzó és Ránctalanító Szérum

Az Ecollagen [3D+]-technológián alapuló készítmény tökéletesebbé teszi az arcbőr megjelenését

A krémet feltöltötte: Adriemil, az összetevőket feltöltötte: bandita

A termék eladása | Új vélemény írása | Kívánságlistába rak | Már nem gyártják | Hiba az oldalon

Krémajánló

Vélemények Vélemények / Összetevők részletesen Összetevők részletesen

Krémek Krémje Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 35-44

Most már egy hónapja használom,és kissé csalódott vagyok.Az tényleg igaz,hogy szép bőrképet ad,és mattít,de a fő funkcióját nem látja el nálam,ami a pórus finomítás lenne.Én konkrétan ezért vettem meg.Már a felét elhasználtam,szorgalmasan kenegetem,van,hogy csak magában,de semmi.Mindenesetre a termék nagyon jó,csak nem arra,amire kínálják.Ha más néven árusítanák akkor csillagos 5-ös,de mivel itt a fő feladatát pórusösszehúzóként kéne ellátnia,abból a szempontból csak 2-es.Azért kap 4-est,mert a termék tényleg jó,csak rossz nevet adtak neki,és emiatt nem pontozhatom le.

• ,
    Krémek Krémje Bőrtípus: Száraz   Bőrprobléma: Vízhiány   Korcsoport: 35-44

Tudna segíteni valaki abban,hogy ez a szérum önmagában is használható-e?Nagy melegben úgy érzem sok lenne a krém,és még rá ez is,plusz még ha smink is kerül rá,nem igen jutna levegőhöz a bőröm.Amúgy kizárólag pórusösszehúzásra szeretném használni,valamiért idén nyáron nagyon kitágultak,sosem volt ilyen problémám,és valami könnyű állagú szert szeretnék,ami hidratál is,de össze is húzza a pórusokat,én erre a termékre gondoltam az itteni vélemények alapján.Előre is köszönöm,ha valaki válaszol!

5/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 25-34

Még sosem volt ilyen jó arckrémem,selymes és bársonyos utána az arcom. Nem ragacsos,hamar felszívódik,elég egy kevés is belőle! Az illata is visszafogott,kellemes. Ránctalanító hatásról még nem tudok beszámolni,talán egy hónap múlva. Nagyon elégedett vagyok,örülök,hogy rátaláltam!

• ,
    Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Tág pórusok   Korcsoport: 35-44

Köszi bandita! :) Anno használtam ebből az Ecollagen termékcsaládból egy Gel to Milk arctisztítót, azt is hogy imádtam, aztán amikor kivonták akkor egy ideig csalódottságomban semmit nem rendeltem :D Láttam hogy van belőle új verzió, lehet azt is kipróbálom :)

5/5

Vajon az Ecollagen arckrémeknek is ugyanilyen illatuk van? Mert akkor kellenek nekem, annyira rákattantam erre az illatra :) Sminkelés előtt használom reggelente, nagyon szép felszínt biztosít, nem irritálja a kis foltomat sem (az egyik szemem alatt van egy kb. 10 ft-os nagyságú terület, ami alapból egyáltalán nem látszik, ellenben azonnal ég és bepirosodik, ha neki nem tetsző cucc éri, rajta szoktam tesztelni minden arcra való kozmetikumot, legyen az alapozó, arctej, arckrém).
    A pórusösszehúzó hatásának is örülnék, nyilván néhány használat után dőreség ilyet várni tőle, majd kiderül ezen a téren hogy teljesít.

5/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 25-34

termékmintát próbáltam, szuper bársonyos tapintású lett az arcbőröm tőle.Sajnos nem tudom h.összehúzta-e a pórusokat, de 1-2 használat után nem biztos.Szeretnék majd rendelni amint akciós lesz.:)

5/5

Krémmániás Bőrtípus: Zsíros   Bőrprobléma: Pattanások (acne)   Korcsoport: 35-44

Valami leheletfinom a textúrája, egyszerűen imádja a bőröm! Ha nem sminkelek, akkor nappalra használom, egyébként éjszaka, egy másik éjszakai krémmel felváltva. Csipetnyire van csak szükség, azonnal érezhető a hatás, látványosan simítja a barázdákat, egyenletes bőrkét ad. Engem abszolút nem irritált, ha leárazzák, újra vásárolok.

5/5

Krémkedvelő Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 25-34

Kellemeset csalódtam benne, mert sokkal jobb, mint vártam; órákra mattít, összehúzza a pórusokat, az illata kellemes és normális adag nyomható belőle, már hónapok óta használom és félig van. Biztosan veszek még.

2/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Túlérzékenység   Korcsoport: 35-44

Használtam már ezt a terméket régebben, amikor bevezette az Oriflame. Zsíros, de érzékeny bőrű vagyok. Irritációt tapasztaltam a használat során, emiatt nem vettem újra. A magaméhoz hasonló bőrtípusra nem ajánlom. A pórusok összehúzódását nem vártam el tőle, nem is tette nálam, kellemes állag, esztétikus csomagolás-ez minden, amit a termékről mondhatok.

Csak dolgozott bennem a kívácsiság...megnéztem és feltöltöttem az összetevőit, remélem, hamarosan láthatjátok. Szilikonban bővelkedő termék, a jó kis matt hatást talkumnak köszönheti elsősorban, mert az összetevők között elég elöl van. Denaturált alkohol nincs benne, hálistennek, "csak" többféle paraben, és nem illatmentes, emiatt nagyon érzékeny bőrre nyugodt szívvel mondhatom, hogy tényleg nem ajánlom.

5/5

Krémek Krémje Bőrtípus: Kombinált   Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Nagyon tetszik. Összehúzza a pórusokat, egyenletesebbé teszi a bőrfelszínt. Én a nappali krémem fölé használom , mert szuper primernek is alapozó alá. nem csodaszer, de ettől még nálam 5 csillag.

Water / Aqua EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nagyon sok

Cyclopentasiloxane eo|szil EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Korlátozott

Polysilicone-11 EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

Felületi hártya képző anyag.

Butylene Glycol h EWG Kockázat: 0 - 1, EWG Adat: Korlátozott

Dimethicone eo|szil EWG Kockázat: 3, EWG Adat: Korlátozott

Sűrűbb állagú szilikon féle. A bőrön alkalmazva selymes érzetet ad.

Cyclohexasiloxane eo|szil EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Korlátozott

Talc EWG Kockázat: 2, EWG Adat: Közepes

HDI/ Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Nincsen

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Fomes Officinalis (Trunk Rot) Extract EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Az összetevőnek még nincs leírása. Készíts leírást Te! (Hol nézhetünk utána egy összetevőnek?)

Sodium Acrylate/ Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer EWG Kockázat: 0

Caprylyl Glycol eo|h EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Phenoxyethanol ta EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Korlátozott

Tartósítószer. Az egyik leggyakrabban használt, kevéssé irritáló.

Isohexadecane eo EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Sorbitan Oleate eu EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Behenyl Alcohol eo|al EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Silica EWG Kockázat: 0 - 2, EWG Adat: Sok

Butyrospermum Parkii (Shea) Butter eo EWG Kockázat: 0

Enyhén sárgás színű, természetes zsír, melyet az Afrikában honos sheafából vonnak ki. Édeskés illatú, puha, krémes vagy kemény állagú is lehet. A kozmetikumokban kiváló bőrpuhító (emollient) összetevő és antioxidánsok (A-, E- és F-vitamin) gazdag forrása. A sheavaj ehető is,  a kakaóvaj helyettesítőjeként néhány csokoládéban is megtalálható. Remek összetevő száraz, érzékeny bőr ápolására.

Ethylparaben ta|par EWG Kockázat: 4, EWG Adat: Közepes

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Sodium Hyaluronate h EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Közepes

A hialuronsav só formája, mely a bőrben is megtalálható természetes hidratáló elem (natural moisturizing factor, NMF). A lipidekkel együtt az NMF-ek segítenek megőrizni a bőr víztartalmát, feszességét. Ha csökken a bőr NMF- és lipidtartalma, az a bőr hámlását, kellemetlen feszülését és finom ráncokat eredményez. A kozmetikumokban alkalmazva a sodium hyluronate képes vizet beszívni a bőrbe, ami a bőr kitelítődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi. Részletes információ a futuredermen.

Hydrogenated Castor Oil ti|eo|eu EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Stearyl Alcohol ti|eo|eu|al EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Protease EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Közepes

A proteázok fehérjebontó enzimek. A kozmetikumokban keratinoldó, exfoliáló hatásúak, ezáltal alkalmasak pl. korpás szeboreás bőrök tisztítás előtti felpuhítására.

Triticum Monococcum Seed Extract

Subtilisin EWG Kockázat: 2 - 3, EWG Adat: Közepes

Hydrolyzed Rice Protein EWG Kockázat: 1, EWG Adat: Korlátozott

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Hydrolyzed Yeast Protein EWG Kockázat: 0, EWG Adat: Korlátozott

Vásárolj

Használod ezt a krémet? Mondd el róla a véleményed!