KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: Adriemil, az összetevőket feltöltötte: bandita

Utolsó módosítás dátuma: 2015. május 14.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Az Ecollagen [3D+]-technológián alapuló készítmény tökéletesebbé teszi az arcbőr megjelenését

Fruzsa

2014. október 25.

Látható eredmény, összébbhúzza a pórusokat, ezáltal mattít. Hiperérzékeny bőrűeknek is nagyon jó választás!

Fruzsa
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 25.

mariann33

2013. szeptember 2.

Most már egy hónapja használom,és kissé csalódott vagyok.Az tényleg igaz,hogy szép bőrképet ad,és mattít,de a fő funkcióját nem látja el nálam,ami a pórus finomítás lenne.Én konkrétan ezért vettem meg.Már a felét elhasználtam,szorgalmasan kenegetem,van,hogy csak magában,de semmi.Mindenesetre a termék nagyon jó,csak nem arra,amire kínálják.Ha más néven árusítanák akkor csillagos 5-ös,de mivel itt a fő feladatát pórusösszehúzóként kéne ellátnia,abból a szempontból csak 2-es.Azért kap 4-est,mert a termék tényleg jó,csak rossz nevet adtak neki,és emiatt nem pontozhatom le.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
mariann33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 2.

(1)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
vnani

2013. április 17.

Még sosem volt ilyen jó arckrémem,selymes és bársonyos utána az arcom. Nem ragacsos,hamar felszívódik,elég egy kevés is belőle! Az illata is visszafogott,kellemes. Ránctalanító hatásról még nem tudok beszámolni,talán egy hónap múlva. Nagyon elégedett vagyok,örülök,hogy rátaláltam!

vnani
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 17.

ljudith78

2013. április 12.

Vajon az Ecollagen arckrémeknek is ugyanilyen illatuk van? Mert akkor kellenek nekem, annyira rákattantam erre az illatra :) Sminkelés előtt használom reggelente, nagyon szép felszínt biztosít, nem irritálja a kis foltomat sem (az egyik szemem alatt van egy kb. 10 ft-os nagyságú terület, ami alapból egyáltalán nem látszik, ellenben azonnal ég és bepirosodik, ha neki nem tetsző cucc éri, rajta szoktam tesztelni minden arcra való kozmetikumot, legyen az alapozó, arctej, arckrém).
A pórusösszehúzó hatásának is örülnék, nyilván néhány használat után dőreség ilyet várni tőle, majd kiderül ezen a téren hogy teljesít.

ljudith78
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 12.

Orsyna

2013. február 13.

termékmintát próbáltam, szuper bársonyos tapintású lett az arcbőröm tőle.Sajnos nem tudom h.összehúzta-e a pórusokat, de 1-2 használat után nem biztos.Szeretnék majd rendelni amint akciós lesz.:)

Orsyna
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

nkatika

2013. február 12.

Valami leheletfinom a textúrája, egyszerűen imádja a bőröm! Ha nem sminkelek, akkor nappalra használom, egyébként éjszaka, egy másik éjszakai krémmel felváltva. Csipetnyire van csak szükség, azonnal érezhető a hatás, látványosan simítja a barázdákat, egyenletes bőrkét ad. Engem abszolút nem irritált, ha leárazzák, újra vásárolok.

nkatika
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 12.

Rezangyal

2012. május 30.

Kellemeset csalódtam benne, mert sokkal jobb, mint vártam; órákra mattít, összehúzza a pórusokat, az illata kellemes és normális adag nyomható belőle, már hónapok óta használom és félig van. Biztosan veszek még.

Rezangyal
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 30.

bandita

2012. május 6.

Használtam már ezt a terméket régebben, amikor bevezette az Oriflame. Zsíros, de érzékeny bőrű vagyok. Irritációt tapasztaltam a használat során, emiatt nem vettem újra. A magaméhoz hasonló bőrtípusra nem ajánlom. A pórusok összehúzódását nem vártam el tőle, nem is tette nálam, kellemes állag, esztétikus csomagolás-ez minden, amit a termékről mondhatok.

Csak dolgozott bennem a kívácsiság...megnéztem és feltöltöttem az összetevőit, remélem, hamarosan láthatjátok. Szilikonban bővelkedő termék, a jó kis matt hatást talkumnak köszönheti elsősorban, mert az összetevők között elég elöl van. Denaturált alkohol nincs benne, hálistennek, "csak" többféle paraben, és nem illatmentes, emiatt nagyon érzékeny bőrre nyugodt szívvel mondhatom, hogy tényleg nem ajánlom.

(3)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
bandita
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 6.

(3)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Judiit

2012. május 6.

Nagyon tetszik. Összehúzza a pórusokat, egyenletesebbé teszi a bőrfelszínt. Én a nappali krémem fölé használom , mert szuper primernek is alapozó alá. nem csodaszer, de ettől még nálam 5 csillag.

Judiit
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 6.

Adriemil

2012. május 2.

nagyon szeretem tényleg hatásos könnyű gél állag, kiadós is nekem 7 hónapja van meg napi szinten használom most fog kifogyni. felkenés után is van látható hatása, a pórusaim kisebbek lettek, kíváncsi vagyok ha nem kenném akkor is így maradna e. de újraveszem az tuti, mert jó!

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes
Adriemil
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 2.

(2)    Hasznos ez a vélemény?    Házirendellenes

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate

Alkoholok: Behenyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emollientek: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Cyclohexasiloxane, Caprylyl Glycol, Isohexadecane, Caprylic / Capric Triglyceride, Behenyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Hydrogenated Castor Oil, Stearyl Alcohol
Emulgeálószerek: Bis-PEG/ PPG-20 / 5 PEG / PPG-20 / 5 Dimethicone, Methoxy PEG / PPG-25 / 4 Dimethicone, Polysorbate-80, Sorbitan Oleate, Hydrogenated Castor Oil, Stearyl Alcohol
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone, Cyclohexasiloxane, Bis-PEG/ PPG-20 / 5 PEG / PPG-20 / 5 Dimethicone, Methoxy PEG / PPG-25 / 4 Dimethicone
Tisztítószerek: Polysorbate-80, Hydrogenated Castor Oil, Stearyl Alcohol
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Parabének: Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Imidazolidinyl Urea, Methylparaben, Propylparaben, Ethylparaben

Felületi hártya képző anyag.

Sűrűbb állagú szilikon féle. A bőrön alkalmazva selymes érzetet ad.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Egy gombaféle kivonata, melynek hivatalos funkció besorolása bőrvédő. E szerint a szabadalom szerint a kivonatot por formában 0.1-7% közötti mennyiségben használva az összetevő jelentős szerepet játszik a bőr csillogásának megakadályozásában, és a pórusok láthatóságának csökkentésében is.

Enyhén sárgás színű, természetes zsír, melyet az Afrikában honos sheafából vonnak ki. Édeskés illatú, puha, krémes vagy kemény állagú is lehet. A kozmetikumokban kiváló bőrpuhító (emollient) összetevő és antioxidánsok (A-, E- és F-vitamin) gazdag forrása. A sheavaj ehető is,  a kakaóvaj helyettesítőjeként néhány csokoládéban is megtalálható. Remek összetevő száraz, érzékeny bőr ápolására.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

A hialuronsav só formája, mely a bőrben is megtalálható természetes hidratáló elem (natural moisturizing factor, NMF). A lipidekkel együtt az NMF-ek segítenek megőrizni a bőr víztartalmát, feszességét. Ha csökken a bőr NMF- és lipidtartalma, az a bőr hámlását, kellemetlen feszülését és finom ráncokat eredményez. A kozmetikumokban alkalmazva a sodium hyluronate képes vizet beszívni a bőrbe, ami a bőr kitelítődését, és ezáltal a ráncok csökkenését eredményezi. Részletes információ a futuredermen.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A proteázok fehérjebontó enzimek. A kozmetikumokban keratinoldó, exfoliáló hatásúak, ezáltal alkalmasak pl. korpás szeboreás bőrök tisztítás előtti felpuhítására.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.