KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorkaww, Módosítva: 2015. május 20.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

A lábkrém intenzíven hidratálja és kisimítja az érdes lábbőrt. Nyugtató és antibakteriális hatású, stimuláló illatú szibériai fenyőolajat tartalmaz. Nyugtatja, táplálja és hidratálja a lábbőrt.

allebag2

2016. április 4.

Nagyon jó kis lábkrém, csak kár, hogy limitált. Az illata melengető, de mégsem az az erőltetett karácsonyi illat. Állaga sűrű és tartalmas, hatása szuper. Intenzív bőrpuhító. Az összetétele miatt kap csak 4*-ot.

allebag2
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 4.

nikolettbengyak

2014. november 15.

Nagyon tetszik az illata. Hidratál, puha lesz tőle a bőröm. Egyik kedvenc lábkrémem.

nikolettbengyak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 15.

trisztan

2014. május 26.

Igazából most kezdtem el értékelni, hogy már elfogyott és már nem is lehet rendelni belőle.... a mostani lábkrémem meg sem közelíti ezt. Ennek sokkal jobb volt az állaga, az illata, a hatása...

trisztan
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 26.

retardalt_szalonka

2012. november 5.

Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve! Olcsó, hidratál, tökéletes! :)

retardalt_szalonka
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 5.

Teljes mértékben meg vagyok vele elégedve! Olcsó, hidratál, tökéletes! :)

nikikee97

2012. november 3.

A kedvenc lábkrémem, és egyébként szerintem az Oriflame lábápolókban verhetetlen. Tele van a polcom lábkrémekkel, egyszerűen imádom őket!! De az összes közül is ez a kedvencem. Isteni jó téli illata van (télen szoktam elővenni inkább) és könnyen be is szívódik, tökéletesen hidratálja a lábaim. Imádom!! Éjszakára vastagon bekenve, zoknival csodát tesz:))))

nikikee97
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 3.

jakusjuccsi

2012. augusztus 29.

Szuper,és olcsó!

jakusjuccsi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

Szuper,és olcsó!

tittus

2012. június 8.

Nekem is bejött! Én csak nemrég vettem az akciós katalógusból, de tényleg nagyon jó! Finom az illata, viszonylag hamar beszívódik, bár nekem nem maradéktalanul. A bőröm puha lesz tőle akár több napig is. A Naturland-os lábápolómat nem veri, de azért egy 4-est megérdemel, mert nem vártam tőle ennyit.

tittus
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 8.

Bellala

2012. március 16.

Az első Oriflame véleményemben írtam, hogy nem vagyok a márka nagy rajongója, de lábápolóban nálam verhetetlenek (a profi cuccokat nem ideértve). Ebből a krémből vagy egy évre bevásároltam, mert szerintem limitált kiadás lesz, viszont az illata isteni, az állaga könnyű, hamar beszívódik. Nálam most ez az abszolút csúcs. Éccakára vastagabban kenve, zoknival egyenesen csodát tesz.

Bellala
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 16.

guapa

2012. január 30.

Kellemes, puhító krém fincsi téli illattal :)

guapa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 30.

Kellemes, puhító krém fincsi téli illattal :)

melindadd

2012. január 30.

Kolléganőmnek van ilyen.Én nem tudom milyen de ő nagyon dícséri(szinte minden héten) :-) Mondja hogy mennyire jó,meg hogy milyen puha lesz a lába.

melindadd
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 30.

Hidratálók: Urea, Glycerin
Vitaminok: Panthenol

Szibériai fenyőtű illóolaja. Békés, édes illat, mely  jó a test endokrin, vizelet, keringési és légzési rendszerének élénkítésére.  Megnyugtat, izomfájdalmakra, reuma és köszvény ellen is hatásos.  Kombinálható eukaliptusz, rozmaring, muskotályzsálya, teafa, vagy a borsmenta olajjal.