KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zdoreebaba, Módosítva: 2018. január 19.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lábápolók

Limitált kiadás

Gazdag, hidratáló lábkrém pazar cseresznye- és szegfűszegolaj-illattal. Puhává és simává teszi a láb bőrét.

Damayanti

2018. február 23.

Én imádom, nagyon kellemes az ínycsiklandó illata, főleg télre és én szeretem hogy nem olyan géles állagú, hanem igenis egy gazdag krém, ami azért beszívódik, de legalább érezhetően táplál is. Még olykor kézkrémnek is használom, remélem lehet majd kapni továbbra is :) A téli kényeztető rutinom (mivel a munkám miatt elég sokat kell talpalnom magassarkúban, ami azért tartósan lefárasztja a lábakat): forró illatos lábfürdő Avon vanília és barnacukor lábfürdővel és egy csepp karité olajjal, majd szárazra törlés után ez az ínyenc karácsonyi illatú lábkrém, beszívódás után jöhet a pihe-puha meleg zokni és kééész :)

Damayanti
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 23.

Csutak

2018. február 4.

Én is megrendeltem, mivel a megjelenéskor akciós áron volt az akkori katalógusban. Hát, nem vagyok tőle elájulva. A katalógusbéli illatához képest tömény az illata és zsíros érzetet hagy maga után, nem szívódik be rendesen a lábam bőrébe... Úgyhogy szerintem ímmel-ámmal fogom csak elhasználni, újra semmiképpen sem veszem.

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 4.

zdoreebaba

2018. január 20.

Kedvenc téli lábápolóm. Mivel limitált kiadású volt a karácsonyi katalógusban gyorsan lecsaptam rá. Az igazi karácsonyi mézeskalács és fűszeres szegfűszeges cseresznyés illatvilágot hordozza magában. Első szaglászásra beleszerettem. A lábba beledörzsölve melegséget kelt a gyömbér hatására és hosszan tartó puhaságot, melegséget és fincsi illatot kölcsönöz a lábaknak. Felüdülés egy fárasztó, kimerítő nap után. Az állaga inkább tömörebb, több időbe telik mire beszívódik. Bár szerintem akinek extra száraz, töredezett a lába, annak sokkal gyorsabban felszívódik. Megfelelően ápolja, hidratálja a láb bőrét. Nekem ő a téli kedvencem! Tartalmas, finom és árban is tökéletes!

zdoreebaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 20.