KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2018. június 25.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lábápolók

Limitált kiadás

Dezodoráló, hűsítő és frissítő lábspray üde, élénkítő illattal. Azonnal közömbösíti a kellemetlen szagokat. Nyugtatja az izzadt, fáradt lábbőrt. Természetes narancsvízkivonattal. A cipőbe is permetezhető.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

sieszter

2018. július 11.

Jó illatú, olyan 20 évvel ezelőtti chemotox :)

Gondoltam, h fullasztó lesz, de narancsot csak nyomokban érzek, végig légyirtó szagú. Nem jó használni. Ha a hatásáról tudok majd nyilatkozni, akkor visszajövök.

sieszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 11.

Jó illatú, olyan 20 évvel ezelőtti chemotox :)

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. június 20.

Nagyon kedvelem az oriflames lábsprayket. Ennek kifejezetten nyárias illata van. Nagyon jól hűsít és hatása egész nap kitart.

bendi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. június 20.