KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bendi13, Módosítva: 2018. június 25.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Lábápolók

Limitált kiadás

Dezodoráló, hűsítő és frissítő lábspray üde, élénkítő illattal. Azonnal közömbösíti a kellemetlen szagokat. Nyugtatja az izzadt, fáradt lábbőrt. Természetes narancsvízkivonattal. A cipőbe is permetezhető.

Vichy

2018. november 15.

Egyetértek az előttem szólókkal, fullasztó rovarírtó, narancsnak meg nem narancs sajnos az illata. Alig vártam, hogy elfújkáljam, egyszerűen ki kellett utána mennem a szobából vagy ablakot nyitottam annyira erős volt sajnos.... :(

Vichy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

marlu

2018. július 30.

Illata nagyon mű és a várt hatást sem hozza. Az eukaliptuszos-mentás társa a legjobb.

marlu
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Molly01

2018. július 27.

Annyira nem győzött meg, az illata kicsit erőteljes, a kifújás pillanatában jól hűsít de kb csak 2-3 percig érezhető a hatása és az illata is. Nem venném újra.

Molly01
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

sieszter

2018. július 11.

Jó illatú, olyan 20 évvel ezelőtti chemotox :)

Gondoltam, h fullasztó lesz, de narancsot csak nyomokban érzek, végig légyirtó szagú. Nem jó használni. Ha a hatásáról tudok majd nyilatkozni, akkor visszajövök.

sieszter
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 11.

Jó illatú, olyan 20 évvel ezelőtti chemotox :)

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. június 20.

Nagyon kedvelem az oriflames lábsprayket. Ennek kifejezetten nyárias illata van. Nagyon jól hűsít és hatása egész nap kitart.

bendi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. június 20.