KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

"Érezze magát frissnek és magabiztosnak a gyengéd, kamillakivonatot tartalmazó, pH-semleges intimlemosó használatával. Üde, nőies illattal. Speciális formulája tejsavat és hozzáadott vitaminokat tartalmaz, amelyek segítenek megőrini az intimterületek természetes egyensúlyát. Bőrgyógyászatilag, nőgyógyászatilag és allergénekre tesztelt. Gyengéd formulájának köszönhetően mindennap használhatja."