KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. október 9.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

"Érezze magát frissnek és magabiztosnak a gyengéd, kamillakivonatot tartalmazó, pH-semleges intimlemosó használatával. Üde, nőies illattal. Speciális formulája tejsavat és hozzáadott vitaminokat tartalmaz, amelyek segítenek megőrini az intimterületek természetes egyensúlyát. Bőrgyógyászatilag, nőgyógyászatilag és allergénekre tesztelt. Gyengéd formulájának köszönhetően mindennap használhatja."

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

LianaLia

2018. július 10.

Nagyon régóta használom az Oris intimmosakodóit, szinte mindegyiket kipróbáltam már, én nagyon elégedett vagyok velük. Soha nem okozott irritációt egyik sem, nem szárít,kellemes friss illat. Ajánlom mindenki figyelmébe, teljesen más ezzel a mosakodás. :)

LianaLia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Pam

2018. február 24.

Szuper az illata, a másodikat vettem belőle, nagyon bevált.

Pam
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 24.

Szuper az illata, a másodikat vettem belőle, nagyon bevált.

Uccika

2018. január 19.

Sosem gondoltam volna, hogy ilyen kellemes lehet egy intim mosakodó. A barátnőm kislányát minden csípi, de ezzel újra öröm neki a mosakodás.

Uccika
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 19.