KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oriflame

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kovacsnikoletta92, Módosítva: 2018. június 26.

Kiszerelés:
Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Szépítő eszközök

Az otthoni pedikűrözés nélkülözhetetlen kelléke. A praktikus sarokreszelő gyengéden radírozza, simává és puhává teszi a bőrt.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 7.

Nagyon kellemes használni, tényleg mindent leszed bármilyen fájdalom nélkül. Nagyon megérte megvenni.

bendi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

LianaLia

2018. július 7.

Imádom! Annyira jó reszelő, szépen leszedi az elhalt hámsejteket, anélkűl, hogy széthorzsolná a sarkam, már több mint egy éve használom, de szinte meg sem látszik rajta, pedig hetente többször elő van véve. :)

LianaLia
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 7.

kovacsnikoletta92

2018. június 18.

Eddig az avon hasonló kialakítású sarokreszelője volt a best off nálam, de ha jól tudom sajnos azt már nem kapni.. így anyukám lepett meg ezzel a reszelővel. Imádom, mert nagyon jó a kialakítása, a hajlítás miatt pont szépen sarokra illeszkedik.
Számomra nagyon előnyös, hogy ennél a reszelőnél a belső oldal kapta az erősebb csiszoló felületet és a külső a finomabb szemcséjűt, ellentétben az avonossal.
Újravevős :)

kovacsnikoletta92
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 18.

Újravevős :)